На головнуНовиниУкраїна впроваджує нові санкції проти росії: майже 400 компаній та фізосіб

Україна впроваджує нові санкції проти росії: майже 400 компаній та фізосіб

Крим окупований росією

Під нові санкції з боку України, які ввела Рада національної безпеки та оборони, потрапили 185 фізичних осіб і 181 юридична особа, пов’язані із російським терористичним режимом.

Указ президента України Володимира Зеленського про санкції за №813 від 23 листопада опубліковано 7 грудня на сайте президента.

Зокрема під санкції потрапили усі компанії, які зареєстровані на території особливої економічної зони “Алабуга” в Татарстані – там, де російські терористи виробляють свої “шахеди”.

Також під санкції потрапили виробники автомобілів – Соллерс-Алабуга, Шумерлінський завод спеціалізованих автомобілів, Промислово-інвестиційна компанія виробників броньованих автомобілів, виробники техніки, полімерної продукції електроніки й тому подібне.

З підприємств на тимчасово окупованій території під санкції потрапили 13-й судноремонтний завод Чорноморського флоту в Севастополі та Науково-дослідний інститут аеропружних систем у Феодосії.

Також впроваджено обмеження проти іранської “Сармад Електронік Сепахан Ко”, яка виробляє компоненти для БПЛА Mohajer-6, молдовського спільного виробництва “Топаз” та узбекистанського заводу електронної техніки “Фотон” у Ташкенті.

Нагадаємо, “Флот 2017” писав, що президент Володимир Зеленський 22 листопада підписав два укази, якими вводиться у дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо економічних санкцій проти низки громадян росії та російських компаній.

22 листопада український парламент підтримав ухвалу про затвердження рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) щодо секторальних обмежувальних заходів відносно оборонно-промислової сфери росії та білорусі. Санкційний режим вводиться на 50 років.

Новини

Польща зробила заяву щодо відправлення своїх військ в Україну: що відомо

Польща не відправлятиме свої війська на війну в Україну. Натомість Варшава краще передасть ЗСУ техніку. Про це...

Горить і димить: партизани опублікували відео палаючого російського Су-34

Українські партизани знайшли місце падіння російського винищувача Су-34. Борт Силами оборони України було збито...

Данілов пояснив, чому 2024-й стане “ключовим” для Путіна

Нинішній рік стане "ключовим" не лише для України, а й особисто для російського диктатора...

У РФ стався вибух на електропідстанції, що живить оборонні заводи окупантів

У російському Єкатеринбурзі пролунав вибух на електропідстанції, яка забезпечує енергією три оборонні заводи окупантів....

Більше новин