На головнуНовиниСуспільствоУкраїнським біженцям підвищать виплати в одній із країн ЄС: що відомо

Українським біженцям підвищать виплати в одній із країн ЄС: що відомо

Крим окупований росією

У наступному році українським біженцям, що отримують фінансову допомогу в Чехії, можуть збільшити компенсацію на оплату житла. Про це заявив міністр праці та соціальних справ Чехії Маріан Юречка, пише видання Pro Ukrainu.

За словами міністра, уряд може переглянути встановлені ліміти на компенсацію оренди житла для біженців, що враховуються при розрахунку грошової допомоги. Поки що постанова на стадії обговорення та узгодження, сума збільшення допомоги ще не затверджена.

Видання зазначає, що грошова допомога для біженців в Чехії була істотно скорочена в липні. Зокрема виплати на житло стали видавати лише біженцям з доходом нижче прожиткового мінімуму. За даними організацій, які допомагають біженцям, через це багато біженців почали залазити у борги. Саме тому уряд Чехії тепер хоче скоригувати розмір виплат.

Міністр Юречка наголосив що скорочення допомоги в липні мало на меті стимулювати біженців до пошуку роботи. Але для багатьох біженців це створило фінансові проблеми, що неможливо вирішити. “Протягом осені ми скоригували умови екстреної допомоги, щоб мати можливість надавати адресну допомогу українським біженцям”, – сказав міністр. 

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” повідомляв, що Державний секретаріат з питань міграції (SEM) Швейцарії у співпраці з владою кантонів розробив план добровільного повернення українських біженців на батьківщину.

Польський уряд планує поступово скасувати надання фінансової допомоги українським біженцям у 2024 році.

Новини

Польща зробила заяву щодо відправлення своїх військ в Україну: що відомо

Польща не відправлятиме свої війська на війну в Україну. Натомість Варшава краще передасть ЗСУ техніку. Про це...

Горить і димить: партизани опублікували відео палаючого російського Су-34

Українські партизани знайшли місце падіння російського винищувача Су-34. Борт Силами оборони України було збито...

Данілов пояснив, чому 2024-й стане “ключовим” для Путіна

Нинішній рік стане "ключовим" не лише для України, а й особисто для російського диктатора...

У РФ стався вибух на електропідстанції, що живить оборонні заводи окупантів

У російському Єкатеринбурзі пролунав вибух на електропідстанції, яка забезпечує енергією три оборонні заводи окупантів....

Більше новин