На головнуНовиниВ Міноборони підтримали збільшення термінів оновлення даних до 150 днів

В Міноборони підтримали збільшення термінів оновлення даних до 150 днів

Крим окупований росією

Міністерство оборони України підтримало законопроєкт №11305 щодо збільшення термінів оновлення даних у ТЦК для військовозобов’язаних з 60 до 150 днів.

Про це повідомив співавтор законопроєкту Володимир Ар’єв у Facebook.

Також Ар’єв опублікував офіційний документ МОУ за підписом міністра оборони Рустема Умерова, у якому зазначається, що міністерство підтримує ініціативу про збільшення термінів оновлення даних.

“Міноборони підтримує мій з колегами законопроєкт про продовження на 90 днів терміну оновлення даних військовозобов’язаними”, – відзначив він.

Нагадаємо, в Україні 18 травня запущено мобільний застосунок “Резерв+”. Він розроблений для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, які хочуть оновити облікові дані в онлайн режимі.

Як вже писав “Флот 2017”, 18 червня, у застосунку “Резерв+” з’явився QR-код. Таким чином, електронний військово-обліковий документ отримав юридичну силу, як і паперовий. Проте, не всі користувачі “Резерву+” можуть отримати електронний військовий квиток з QR-кодом, оскільки через високий наплив охочих можуть виникати проблеми з оновленням та завантаженням додатка.

Як вже писав “Флот 2017”, станом на 17 червня 2024 року військово-облікові дані оновили майже два мільйони військовозобов’язаних українців. Більшість з них – півтора мільйона – зробила це через додаток “Резерв+”.

Новини

Росія нарощує сили у Запорізькій області: чи є загроза ворожого наступу

Російські терористи зараз активно поповнюють особовий склад підрозділів, які розташовані на окупованій території Запорізької...

В Генштабі підтвердили удар по порту “Кавказ”: уражено пором російських окупантів

Сили оборони України вранці 23 липня завдали удару по російському порту "Кавказ", що розташований...

СБУ затримала поплічника скандально відомого Стахіва: перешкоджав мобілізації до ЗСУ

Служба безпеки України 23 липня затримала відомого провокатора та пропагандиста, поплічника скандально відомого Остапа...

Росія ігнорує запити Туреччини щодо українських військовополонених: що відомо

Російські терористи ігнорують запити офісу головного омбудсмена Туреччини щодо українських військовополонених, який омбудсмен хоче...

Більше новин