На головнуНовиниВ Раді закликали цивілізований світ засудити путінські псевдовибори: подробиці

В Раді закликали цивілізований світ засудити путінські псевдовибори: подробиці

Крим окупований росією

Верховна Рада України 282 голосами прийняла звернення до урядів та парламентів іноземних держав, міжнародних організацій та парламентських асамблей із закликом засудити російські президентські псевдовибори на окупованих територіях України.

Постанова №11078 опублікована на сайті Верховної Ради.

У документі сказано, що російські терористи, нехтуючи міжнародним правом, намагаються організувати та провести на тимчасово окупованих територіях України у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській областях та Криму так звані вибори російського президента. У зв’язку із цим Рада закликає цивілізований світ:

  • засудити дії росії щодо організації та проведення «виборів» на окупованій території, а також протидіяти її спробам залучити міжнародних спостерігачів для легітимізації «виборів»;
  • посилити санкційний тиск на рф щодо осіб та організацій, причетних до «виборів»;
  • консолідувати зусилля всіх партнерів України щодо збільшення військової допомоги;
  • брати активну участь у реалізації української Формули миру та в установчому Глобальному саміті миру.

Раніше “Флот 2017” повідомляв, що в тимчасово окупованому російськими терористами Бердянську Запорізької області підірвали автомобіль так званої “організаторки виборів президента росії”. Від отриманих травм колаборантка померла.

Нагадаємо, кремль відрядив на тимчасово окуповані території України спеціально підготовлені загони, які куруватимуть за фальсифікаціями та стежитимуть за роботами так званих “виборчих комісій”, аби створити фейкову картинку підтримки путіна.

Як вже писав “Флоту 2017“, після того, як російський диктатор володимир путін у грудні 2023 року вирішив взяти участь у “президентських виборах”, велика увага приділяється тому, як кремль збирається проводити “голосування” в Криму, а також на окупованих територіях Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей України. Окупанти та їхні поплічники хочуть використати “президентські вибори”, аби легітимізувати окупаційну політику та зміцнити владу путіна.

Також повідомлялося, що 27 лютого у тимчасово окупованій Новій Каховці Херсонської області партизани передали “привіт” росіянам. Біля входу в офіс окупаційної партії “єдина росія”, а також “виборчої дільниці” пролунали вибухи.

Новини

Україна завдала авіаудару по Бєлгородській області: знищено командний пункт росіян.

Збройні сили України завдали авіаудару по цілі російських терористів у тимчасово контрольованій терористами Бєлгородській...

1270 росіян та 10 танків: стали відомі втрати окупантів за добу

Збройні сили України за добу 22 червня поповнили списки втрат російських окупантів ще на...

Росіяни вночі атакували Україну “Калібрами”: скільки ракет було збито

Російські терористи в ніч на 23 червня запустили по Україні три крилаті ракети "Калібр"...

Росіяни почали виводити пошарпані підрозділи з-під Вовчанська

Російські терористи почали відводити з напрямку наступу на Вовчанськ у Харківській області деякі підрозділи...

Більше новин