На головнуНовиниЕкономікаВ Росії ухвалили у першому читанні наймасштабніше підвищення податків в історії: що...

В Росії ухвалили у першому читанні наймасштабніше підвищення податків в історії: що відомо

Крим окупований росією

Російська “державна дума” 20 червня у першому читанні ухвалила пакет поправок, яким запроваджується наймасштабніше підвищення податків в історії рф.

Про це пише The Moscow Times.

Зокрема проєктом впроваджується п’ятиступенева прогресивна шкала податку на доходи фізичних осіб. Зміни набудуть чинності 1 січня 2025 року за умови, що їх ухвалять влітку.

“Унаслідок реформи в найближчі шість років у населення і бізнесу заберуть 16,8 трлн рублів — суму, яка на третину перевищує загальний розмір Фонду національного добробуту (12,75 трлн рублів) і більш ніж утричі — його ліквідну, але не витрачену частину (5,2 трлн рублів). У рамках поправок до Податкового кодексу з наступного року в Росії буде запроваджено прогресивну шкалу ПДФО, яка торкнеться громадян, які заробляють понад 200 тисяч рублів на місяць”, – сказано у повідомленні.

Окрім ПДФО, понад 11 трлн рублів за 6 років у казну російських терористів передасть бізнес. Російський “уряд” планує підвищити ставку податку на прибуток — з 20% до 25%.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що росіяни скорочують фінансування тимчасово окупованих територій України та заявили про підвищення “податків” для жителів захоплених земель.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин