На головнуНовиниВ Україні заборонили партію "Наш край": чим вона відома

В Україні заборонили партію “Наш край”: чим вона відома

Крим окупований росією

Восьмий апеляційний адміністративний суд (ААС) 19 червня, за результатами розгляду адміністративної справи № 857/6/24 заборонив діяльність в Україні партії “Наш край”.

Про це повідомила пресслужба суду у середу, 19 червня.

“Інформуємо про те, що судом задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України: заборонено діяльність політичної партії “Наш край”; майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави”, – сказано у повідомленні.

Провадження за позовом Мін’юсту відкрили ще у травні цього року. “Наш край” – це політична партія проросійської спрямованості, зібрана переважно з колишніх “регіоналів”. Її також називали “партією мерів” – на виборах 2015 року від неї обрали багато міських голів. При цьому з початком війни партія увійшла до ТОП-5 лідерів рейтингу державних зрадників.

Раніше “Флот 2017” писав, що 19 квітня Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова ухвалив рішення про заборону ще однієї проросійської партії. Мова йде про “Соціал-патріотичну асамблею слов’ян” (СПАС). Служба безпеки зібрала виключну доказову базу щодо здійснення політсилою інформаційно-підривної діяльності на користь рф.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин