На головнуНовиниПодіїВ Україні збільшилась лінія фронту: Сирський розповів про жорсткі бої

В Україні збільшилась лінія фронту: Сирський розповів про жорсткі бої

Крим окупований росією

В Україні зростає лінія активного фронту, при цьому на деяких напрямках зменшилася інтенсивність бойових дій. Про це заявив головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський.

Сирський повідомив, що протягом тижня він перебував на східному фронті і відвідав майже всі бригади, які знаходяться на Покровському, Курахівському, Времівському, Торецькому, Краматорському напрямах, а також у Вовчанську та під Харковом.

“На всіх напрямках тривають інтенсивні бойові дії різної сили. У порівнянні з попереднім візитом два тижні тому, збільшилася активність на Торецькому напрямку”, – зазначив генерал.

Він також відзначив, що ситуація на Покровському напрямку залишається складною, оскільки російські війська змінили ударні групи, що втратили боєздатність, і продовжують проводити наступальні операції.

Сирський підкреслив, що цей напрямок потребує постійного вдосконалення і додаткового забезпечення снарядами та вогневими засобами.

“Інтенсивність бойових дій зменшилася на інших напрямках, але лінія активного фронту розширилася”, – додав головнокомандувач.

Сирський також зазначив, що основною проблемою для українських командувачів зараз є комплектація підрозділів мотивованими та якісно підготовленими військовослужбовцями, а також необхідність забезпечення засобами радіоелектронної боротьби та протиповітряною обороною.

“Нашій стороні вдалося здобути перевагу у кількості та якості бойових вертольотів, зокрема бомбардувальників та FPV-дронів, а також майстерності операторів, які їх використовують. Це є ключовим для нашого успіху та збереження життя наших бійців”, – заключив він.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Сирський розповів про нову тактику і нарощування військ рф. Також ми писали, що зона активних бойових дій на Харківщині розширилася на 70 км.

Новини

Джо Байден відмовився балотуватися на виборах президента США

Джо Байден зняв свою кандидатуру з майбутніх президентських виборів у США. Проте він залишиться...

Масований хакерський напад: Росія атакує українські Telegram-канали

Сьогодні, 21 липня, у низці відомих українських Telegram-каналів були зафіксовані масові повідомлення провокативного характеру....

Військова допомога: Велика Британія відновить виготовлення гарматних стволів для України

Міністерство оборони Великої Британії підтвердило, що відновить виробництво стволів для артилерійської техніки, що використовує...

Харківський напрямок: Росія кидає на передову додаткові групи штурмовиків

Окупанти перекидають в район села Глибоке Харківської області додаткові штурмові групи морпіхів та піхоти....

Більше новин