На головнуНовиниВ ЗСУ підтвердили оточення росіян у Вовчанську: подробиці

В ЗСУ підтвердили оточення росіян у Вовчанську: подробиці

Крим окупований росією

Українські сили на одній з ділянок у Вовчанську Харківської області заблокували деякі сили російських терористів. Рахунок йде на десятки заблокованих росіян.

Про це повідомив речник оперативно-тактичного угруповання військ “Харків” Юрій Повх у коментарі LIGA.net.

За його словами, заблоковані росіяни перебувають у забудові. Про яку саме ділянку йде мова, Повх не повідомляв, проте відомо зі ЗМІ, що кількасот російських терористів було оточено в районі Агрегатного заводу в Вовчанську.

Раніше “Флот 2017” писав, що Збройні сили України почали контрнаступальні дії у Вовчанську Харківської області. Російські терористи були не готові до цього, їм міцно дісталося від українських військових.

Також повідомлялося, що на кінець травня на Харківщині Сили оборони України контролювали 70% Вовчанська. У місті тривають вуличні бої з російськими терористами.

17 червня стало відомо, що російські терористи у Вовчанську на Харківському напрямку потрапили в оточення на Агрегатному заводі. Понад 400 російських терористів виявилися заблокованими, понад 30 з них вже здалися у полон після того, як багато спроб деблокувати завод з боку російських військ закінчилися величезними втратами та поразкою.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин