На головнуНовиниВідключення світла 24 червня: як будуть застосовуватися графіки

Відключення світла 24 червня: як будуть застосовуватися графіки

Крим окупований росією

24 червня в Україні протягом усієї доби будуть застосовуватися графіки погодинних відключень електроенергії. З 00:00 до 24:00 світла не буде відповідно до графіків, розроблених місцевими обленерго.

Про це повідомляє пресслужба НЕК “Укренерго”.

При цьому у вечірній час, з 19:00 до 23:00 години, обмеження будуть більшими, оскільки виросте споживання. Причинами жорстких обмежень називають підвищення споживання на початку робочого тижня, а також дефіцит електроенергії через російські теракти проти енергосистеми.

Як вже писав “Флот 2017”, ситуація в енергетиці в Україні буде залишатися дуже складною протягом найближчих півтора місяця. Очікувати на серйозне полегшення не варто.

Також повідомлялося, що ДТЕК співпрацює щонайменше з 10 країнами Європи, щоб залучити обладнання для відновлення пошкоджених російськими обстрілами енергетичних об’єктів.

Голова правління Укренерго Володимир Кудрицький повідомив, що повністю уникнути відключень електроенергії неможливо й обмеження триватимуть ще довгий час.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин