На головнуНовиниЕкономікаВідключення світла 26 червня: що з графіками

Відключення світла 26 червня: що з графіками

Крим окупований росією

26 червня ситуація з відключеннями світла в Україні не зміниться. Графіки відключень будуть застосовуватися протягом усієї доби. В усіх регіонах, відключення відбуватимуться відповідно до графіків, розроблених місцевими обленерго.

Про це повідомляє “Укренерго” у Telegram.

“Завтра, 26 червня, обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 00:00 до 24:00”, – сказано у повідомленні.

При цьому обмеження будуть посилені у період з 17 до 23 години. Традиційно електропостачання об’єктів критичної інфраструктури не обмежуватимуть.

Як вже писав “Флот 2017”, ситуація в енергетиці в Україні буде залишатися вкрай складною протягом найближчих півтора місяця. Очікувати на серйозне полегшення не варто. Голова правління Укренерго Володимир Кудрицький повідомив, що повністю уникнути відключень електроенергії неможливо й обмеження триватимуть ще довгий час.

Через російські терористичні акти проти української енергетичної інфраструктури ситуація з графіками відключень світла та з дефіцитом електроенергії буде дуже складною протягом наступних 6-8 тижнів.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин