На головнуРепортажіВідпрацювали злагодженість: закінчилися навчання сил оборони Києва - фото

Відпрацювали злагодженість: закінчилися навчання сил оборони Києва – фото

Крим окупований росією

Сьогодні, 13 червня, в Київські області закінчились командно-штабні навчання угруповання сил і засобів оборони міста Київ. Підрозділи відпрацювали злагодженість спільних дій щодо відбиття ймовірного наступу ворога.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

“Наземні, річкові, безпілотні, протиповітряні та протидиверсійні – всі складові угруповання в рамках навчань відпрацьовували злагодженість спільних дій щодо відбиття ймовірного наступу ворога”, – зазначили у Генштабі.

За програмою навчань, підрозділи провели оборонну операцію в умовах активного застосування противником всього спектру наступального озброєння та дій диверсійно-розвідувальних груп.

Військові, як зазначили у Генеральному штабі ЗСУ, показали високу результативність, оперативність та злагодженість під час проведення оборонної операції.

Як раніше повідомляв “Флот 2017”, на території Печерського та Шевченківського районів Києва, зокрема, в урядовому кварталі та на прилеглих територіях, Служба безпеки провела контррозвідувальні (безпекові) заходи. Перевірялися документи у громадян, оглядалися транспортні засоби та приміщення.

Нагадаємо, в кінці березня через загрозу проникнення ворожих ДРГ до столиці та погрози росії посилити ракетні атаки, Рада оборони міста провела невідкладне засідання щодо забезпечення безпеки в Києві.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин

Низку обленерго чекають поглиблені перевірки: що стало причиною

Держенергонагляд анонсував поглиблену перевірку низки обленерго через підозру у недотриманні графіків погодинних відключень світла...