На головнуНовиниПолітикаВійну може припинити телефонний дзвінок: президент Фінляндії розкрив деталі

Війну може припинити телефонний дзвінок: президент Фінляндії розкрив деталі

Крим окупований росією

Президент Фінляндії Александр Стубб вважає, що глава КНР Сі Цзіньпін міг би припинити війну рф проти України “одним телефонним дзвінком”, оскільки залежність росії від Китаю дуже велика.

За його словами, якби Пекін закликав Кремль почати мирні переговори, то у рф не було б іншого вибору, пише Bloomberg.

“Росія зараз настільки залежить від Китаю… Один телефонний дзвінок від Сі Цзіньпіна міг би вирішити цю кризу. Якби він сказав: “Час почати мирні переговори”, росія була б змушена це зробити. У неї б не було іншого вибору”, – сказав Стубб.

При цьому він переконаний, що Китай виграє від припинення путінської “агресивної та колоніальної війни” проти України.

“Йому необхідно захищати міжнародні правила, пов’язані з територіальною цілісністю і суверенітетом. Це правильно. І це також продемонструє лідерство Китаю”, – сказав президент Фінляндії.

Стубб розкритикував пропозицію Орбана

Президент Фінляндії висловив свою незгоду з пропозицією прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана президенту України Володимиру Зеленському припинити вогонь і почати переговори з російським диктатором володимиром путіним.

“На даний момент не може бути й мови про те, щоб наполягати на припиненні вогню, необхідні справжні мирні переговори. Єдине, що розуміє росія, – це сила. І тому чим більше ми зможемо допомогти Україні зараз, тим швидше ми закінчимо війну”, – вважає Стубб.

Він закликав Європу посилити підтримку України, а також нарощувати свій власний оборонний потенціал. За його словами, Україні потрібна як матеріальна допомога, зокрема фінансова, так і політична підтримка, включно зі зміцненням шляху до членства як у ЄС, так і в НАТО.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Фінляндія виділить Україні новий пакет допомоги. Також ми писали, що Фінляндія не відправлятиме своїх військових в Україну.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин