На головнуНовиниСуспільство"Вірність, Мужність, Сила": Сирський привітав воїнів ВМС ЗСУ

“Вірність, Мужність, Сила”: Сирський привітав воїнів ВМС ЗСУ

Крим окупований росією

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський привітав військовослужбовців ВМС ЗСУ із днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

“Щоденно, у важких боях ви доводите, що ВМС — це Вірність, Мужність, Сила. Ви нищите ворогів на морі, суходолі та в повітрі, стоїте на передовій захисту нашої держави, демонструючи приклади справжнього патріотизму та бойової майстерності”, – зазначив Головнокомандувач.

Він також висловив подяку всьому особовому складу Військово-Морських Сил та, особливо, матросам і молодшим командирам, за стійкість, відвагу і героїзм, за важливий внесок у справу оборони України.

“Дякую вам за вірність і самовіддану боротьбу, яка наближає нашу Перемогу. Мої окремі слова подяки ветеранам Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які у перші години початку російської широкомасштабної агресії проти України за покликом свого серця повернулися і стали до лав захисників Батьківщини. У цей день ми схиляємо голови в скорботі за кожним лицарем українського моря, який поклав своє життя за нашу свободу. Але, як би важко не було, ми повинні й далі бити ворога! До Перемоги. Слава Військово-Морським Силам Збройних Сил України! Слава Україні!”, – резюмує Сирський.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Генерал Сирський привітав з Днем українського добровольця. Також ми писали, що Зеленський привітав Службу зовнішньої розвідки зі святом.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин

Низку обленерго чекають поглиблені перевірки: що стало причиною

Держенергонагляд анонсував поглиблену перевірку низки обленерго через підозру у недотриманні графіків погодинних відключень світла...