На головнуНовиниПолітикаВсесвітня продовольча програма ООН відкриває в Україні офіс - подробиці

Всесвітня продовольча програма ООН відкриває в Україні офіс – подробиці

Крим окупований росією

Український уряд схвалив проєкт угоди із Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП) про продовження її дії. Крім того, планується відкриття офісу ВПП в Україні.

Про це повідомляється на офіційному сайті уряду.

“Схвалити проєкт Угоди між урядом України та Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП) про продовження дії Угоди між урядом України та Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП) щодо відкриття Офісу ВПП в Україні”, – наголошується в розпорядженні Кабінету Міністрів №604-р від 28 червня 2024 року.

Угоду підпише уповноважений посол України в Італії Ярослав Мельник.

Додамо, що Всесвітня продовольча програма – це гуманітарна організація ООН, яка надає продовольчу допомогу у вигляді грошових переказів, ваучерів та харчових продуктів у всьому світі. 

Нагадаємо, що Всесвітня продовольча програма ООН продовжила додаткову грошову допомогу для пенсіонерів, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, до кінця 2024 року.

Як вже писав “Флот 2017”, місячне ротаційне головування в Раді безпеки ООН прийняла російська федерація. Останній раз агресорка головувала у квітні 2023 року й використовувала цю позицію для просування своїх наративів та впливу на міжнародну систему. Очікується, що рф не змінить тактику. Проте, росія не змогла обратися до Економічної та соціальної ради ООН (ЕКОСОР) – одного з шести головних органів організації.

Також повідомлялося, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду прийняла рішення про виділення Україні чергового траншу у розмірі 2,2 млрд доларів. Фінансові кошти будуть спрямовані на бюджетну підтримку.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин