На головнуНовиниПолітикаВисокоточні ракети Brimstone, боєприпаси та артилерія: Лондон оголосив новий пакет допомоги Україні

Високоточні ракети Brimstone, боєприпаси та артилерія: Лондон оголосив новий пакет допомоги Україні

Крим окупований росією

Під час візиту до Одеси 7 липня новий міністр оборони Британії Джон Хілі оголосив новий пакет військової допомоги Україні. Лондон посилить можливості ЗСУ високоточними ракетами Brimstone, боєприпасами та артилерійськими установками. Крім того, Україна отримає техніку для розмінування та будівництво ліній оборони.

Про це повідомляє пресслужба уряду Британії.

Зазначимо, що Хілі пообіцяв посилити підтримку України через 48 годин після свого призначення на посаду.

Після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським та переговорів з міністром оборони Рустемом Умеровим Хіллі оголосив про надання нового пакету військової допомоги країні.

Новий пакет військової допомоги включає:

  • чверть мільйона боєприпасів 50 калібру;
  • 90 протитанкових ракет Brimstone;
  • 50 малих військових катерів для підтримки річкових та прибережних операцій;
  • 40 машин розмінування;
  • 10 артилерійських знарядь AS-90;
  • 61 бульдозер для будівництва оборонних позицій;
  • підтримку раніше подарованих AS-90, у тому числі 32 нових стволів та критично важливих запасних частин, які допоможуть Україні випустити ще 60 000 155-мм снарядів.

“Можливо, в уряді відбулися зміни, але Великобританія об’єднана у підтримці України. Як новий міністр оборони, я гарантую, що ми посилимо підтримку з боку Великобританії, збільшивши постачання життєво необхідної військової допомоги. Цей уряд непохитно у своєму зобов’язанні продовжувати надавати військову допомогу і буде стояти пліч-о-пліч з нашими українськими друзями стільки, скільки буде потрібно”, – заявив Хілі.

Відомо, що глава оборонного відомства Британії доручив урядовцям прискорити обіцяний у квітні пакет військової допомоги та забезпечити його повну доставку в Україну протягом наступних 100 днів.

Нагадаємо, Україна здійснює підготовку безпрецедентної 100-річної угоди з Великою Британією для продовження двосторонньої співпраці.

Як вже писав “Флот 2017”, Лондон із союзниками надіслав в Україну військову допомогу на суму 150 млн фунтів стерлінгів (понад 190 млн доларів США) з метою посилення протиповітряної та морської оборони. Крім того, стало відомо, яке озброєння Велика Британія передала для ЗСУ у травні 2024 року.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин