На головнуНовиниЗа кермом жінки: як в уряді хочуть ліквідувати дефіцит водіїв

За кермом жінки: як в уряді хочуть ліквідувати дефіцит водіїв

Крим окупований росією

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури розробляє загальнонаціональну програму навчання жінок водінню великих фур.

Про це заступник міністра Сергій Деркач розповів в інтерв’ю українській редакції Forbes. За його словами, програма може запрацювати в найближчі тижні.

Необхідність такого навчання пояснюється нестачею чоловіків-водіїв через мобілізацію та війну, яка, за словами Деркача, станом на лютий 2024 року складала 30%. І це лише у сфері комунального транспорту.

Наразі дефіцит може бути ще більшим. Як пояснив Сергій Деркач, міністерство сподівається залучити до кампанії з навчання жінок український бізнес. Деякі компанії самі звертались до уряду з пропозиціями надати необхідне обладнання чи майданчики для навчання.

Раніше “Флот 2017” повідомляв, що після внесення в законодавство змін щодо мобілізації, у всіх чоловіків на кордоні обов’язково будуть перевіряти військово-облікові документи. Перевірки уникнуть тільки водії, які здійснюють міжнародні перевезення товарів та пасажирів.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин