На головнуНовиниЗа кордономЗагроза з боку РФ та Китаю: в НАТО думають про розширення ядерного...

Загроза з боку РФ та Китаю: в НАТО думають про розширення ядерного арсеналу

Крим окупований росією

Єнс Столтенберг, глава Північноатлантичного альянсу, заявив про переговори в колі країн-членів НАТО щодо розміщення більшої кількості ядерної зброї перед обличчям зростаючої загрози з боку росії та Китаю.

Про це повідомляє The Telegraph.

“Я не вдаватимуся в оперативні деталі щодо того, скільки ядерних боєголовок має бути в робочому стані та які мають зберігатися, але ми повинні консультуватися з цих питань. Це саме те, що ми робимо”, – сказав Столтенберг.

За його словами, блок має продемонструвати світові свій ядерний арсенал. Це стане прямим сигналом ворогам.

Столтенберг зауважив, що між членами організації в режимі реального часу проводилися консультації щодо вилучення ракет зі сховищ і переведення їх у режим очікування. Голова НАТО зробив акцент на тому, що прозорість в цьому питання відіграє, як стримувальний фактор.

Раніше “Флот 2017” писав, що травневі навчання росії із відпрацюванням підготовки та застосування нестратегічної ядерної зброї покликані налякати політиків країн Заходу та змусити їх добровільно вдатися до вигідних агресору дій.

Також повідомлялося, що в кінці квітня Польща офіційно спрямувала США запит на розміщення на своїй території американської ядерної зброї в рамках програми Nuclear Sharing.

Новини

Росія нарощує сили у Запорізькій області: чи є загроза ворожого наступу

Російські терористи зараз активно поповнюють особовий склад підрозділів, які розташовані на окупованій території Запорізької...

В Генштабі підтвердили удар по порту “Кавказ”: уражено пором російських окупантів

Сили оборони України вранці 23 липня завдали удару по російському порту "Кавказ", що розташований...

СБУ затримала поплічника скандально відомого Стахіва: перешкоджав мобілізації до ЗСУ

Служба безпеки України 23 липня затримала відомого провокатора та пропагандиста, поплічника скандально відомого Остапа...

Росія ігнорує запити Туреччини щодо українських військовополонених: що відомо

Російські терористи ігнорують запити офісу головного омбудсмена Туреччини щодо українських військовополонених, який омбудсмен хоче...

Більше новин