На головнуНовиниЕкономікаЗеленський пропонує впровадити санкції на 50 років проти оборонної сфери рф та...

Зеленський пропонує впровадити санкції на 50 років проти оборонної сфери рф та Білорусі: деталі

Крим окупований росією

Президент України Володимир Зеленський передав до Верховної Ради законопроєкт, який пропонує впровадити масштабні секторальні санкції проти оборонної сфери російської терористичної держави та її поплічниці Білоруси терміном на 50 років.

Законопроєкт за №10271 опубліковано на сайті українського парламенту.

Пропонується затвердити рішення Ради національної безпеки та оборони України від 20 листопада 2023 року та застосувати секторальні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до рф та РБ в оборонно-промисловій сфері на 50 років:

  1. заборона проведення операцій з товарами та послугами, на міжнародні передачі яких поширюється дія закону України “Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання”, з резидентами рф та РБ, у тому числі тих, що проводяться із залученням резидентів інших держав;
  2. зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань на користь резидентів рф та РБ за операціями з товарам військового призначення та подвійного використання.
  3. заборона передачі резидентам і резидентами рф та Білорусі технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності; заборона на здійснення резидентами рф та РБ дій з одержання охоронних документів, здійснення інших дій, пов’язаних з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, компонування напівпровідникових виробів, торговельні марки, географічні зазначення, сорти рослин, об’єкти авторського права і суміжних прав), крім дій щодо продовження строку чинності прав інтелектуальної власності та продовження строку дії охоронних документів; заборона реєстрації та акредитації організацій колективного управління, засновниками яких є резиденти рф та РБ;
  4. припинення дії спільних проєктів та промислових програм у сфері безпеки та оборони, учасниками яких є резиденти рф та/або РБ, щодо товарів військового призначення та подвійного використання.

Нагадаємо, на початку листопада до пакета санкцій США проти росії увійшло понад 100 компаній та фізичних осіб з рф, а також компанії з Китаю, Туреччини, ОАЕ та інших країн, викриті на постачанні російському терористичному режиму підсанкційних товарів.

Раніше “Флот 2017” писав, що Європейська комісія 15 листопада представила державам-членам ЄС пропозиції щодо 12-го пакету санкцій проти російського терористичного режиму.

Також повідомлялося, що представники золотого та нафтового секторів росії потрапили у санкційний список Великобританії. У нові списки включені 29 фізичних та юридичних осіб, які формують військові доходи путінського режиму.

Новини

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів РФ

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів російських...

РФ виробляє артснаряди втричі швидше, ніж союзники України – Sky News

Росія виробляє артилерійські снаряди приблизно втричі швидше, ніж західні союзники України, і коштують вони вчетверо дешевше. Про...

ЗСУ адаптували свої літаки під американські авіабомби GBU-39

Українські Повітряні Сили адаптували радянські бойові літаки під застосування американських авіабомби GBU-39. Про це повідомляє...

У Харкові через 16 годин після атаки загасили пожежу в “Епіцентрі”: триває ідентифікація тіл

У Харкові загасили пожежу у гіпермаркеті "Епіцентр", який обстріляли російські окупанти 25 травня. Пожежу...

Більше новин