На головнуНовиниЗміна ядерної доктрини, брехня про Харків та союз з КНДР: Путін у...

Зміна ядерної доктрини, брехня про Харків та союз з КНДР: Путін у В’єтнамі знову ніс маячню

Крим окупований росією

Російський диктатор володимир путін 20 червня провів пресконференцію у Ханої, столиці В’єтнаму, куди 20 червня прибув з візитом.

Диктатор, вочевидь, знову забув випити пігулки від голови та від нахабності, оскільки фонтанував скандальними заявами, відвертою брехнею та маячнею.

Зібрали головне з путінського словесного поносу в Ханої:

  • Росію не здивувала реакція Заходу та України на “мирний план” кремля, він буде коригуватися залежно від “ситуації на землі”. Заходу доведеться врешті-решт його прийняти.
  • Росія “готова продовжувати діалог з українською стороною на базі Стамбула та Мінська”. Українська “формула миру” рф не цікавить.
  • Переговори ніколи не розпочнуться, якщо від рф будуть вимагати забратися геть з окупованих територій України.
  • Захід нібито “змінить Зеленського” в першій половині 2025 року. Звідки ця інформація, диктатор не сказав – бо хворі путінські фантазії навряд чи можна сприймати, як адекватне джерело.
  • Стратегічна поразка для росії означатиме припинення державності, але “боятися нема чого — треба йти до кінця”.
  • Росія хоче змінити ядерну доктрину, тому що Захід нібито змінює свою.
  • Росія буде допомагати КНДР у разі агресії проти неї іншої держави. Тому Південній Кореї треба мати це на увазі, якщо вона не хоче воювати проти союзу рф та КНДР.
  • РФ не має мети підходити до Харкова, “створюється санітарна зона”.
  • Силам оборони України нібито дали команду “за будь-яку ціну” (ймовірно, звільнити території — “Флот 2017”). Але вона буде дорого коштувати Україні.
  • Обстріл Білгорода – фактор, близький до агресії, Росія його аналізує.

Нагадаємо, що путін планує у ході державного візиту президента Північної Кореї підписати договір про всеосяжне стратегічне партнерство рф та КНДР. Документ передбачає подальшу співпрацю у сфері міжнародної політики, економіки та питань безпеки.

Як повідомляв раніше “Флот 2017”, росія та Північна Корея можуть готувати масштабну військову провокацію у жовтні перед початком президентських виборів у США.

Також повідомлялося, що Північна Корея мала змогу відправити до росії майже 5 млн артилерійських снарядів. Є докази відправлення до рф контейнерів такої місткості. Російський диктатор володимир путін ймовірно попросить ще більше під час свого візиту до Пхеньяна.

Новини

Ігнорувати не вийде: Буданов заявив про загострення ситуації на півночі

Керівник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов попередив про загрозу наступу з...

Допомога на мільярди: Умєров підбив підсумки саміту НАТО

Міністр оборони України Рустем Умєров підбив підсумки 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні. За...

Париж залишиться у мріях: росіянам не покажуть Олімпіаду-2024

У росії не покажуть Олімпійські ігри, телевізійні канали держави-агресора відмовилися транслювати спортивний захід. Про це...

За давньою традицією: як будуть виглядати могили на військовому кладовищі

Уряд затвердив зовнішній вигляд намогильних споруд Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Вони мають бути у формі...

Більше новин