На головнуНовиниЗа кордономЗустріч двох диктаторів: перші заяви Путіна в КНДР

Зустріч двох диктаторів: перші заяви Путіна в КНДР

Крим окупований росією

Президент російської федерації володимир путін уперше за 24 роки прибув до Північної Кореї. Він зустрівся у Пхеньяні з лідером КНДР Кім Чен Ином та заявив, що цінує підтримку Північною Кореєю російської політики, зокрема, щодо України.

Про це повідомляє ТСН.

Путін прибув до Пхеньяну. Його зустрічали червоними доріжками, парадом.

Делегації рф та КНДР провели півторагодинні переговори у держрезиденції “Кимсусан”. Після цього запланована особиста зустріч диктаторів.

Головні тези перших заяв путіна та Кім Чен Ина.

Очільник Кремля оголосив, що підготовано новий фундаментальний документ, який ляже в основу відносин рф та КНДР на довгі роки вперед. За словами Путіна, взаємодія між обома країнами ґрунтується на рівноправності та взаємній повазі.

“Минулого року під час вашого візиту до росії ми значно просунулися у будівництві наших міждержавних зв’язків. Сьогодні підготовлено новий фундаментальний документ, який ляже в основу наших відносин на тривалу перспективу”, – сказав президент рф.

За словами російського диктатора, кремль цінує підтримку Північною Кореєю російської політики, зокрема, щодо України.

Путін зробив акцент на тому, що його країна веде боротьбу з десятиліттями нав’язуваною імперіалістичною політикою США.

Російський лідер висловив сподівання, що наступна зустріч з лідером КНДР відбудеться у Москві.

Кім Чен Ин зазначив, що північнокорейський уряд оцінює роль росії у підтримці стратегічного балансу у світі, а також висловлює підтримку у війні проти України.

Лідер КНДР підкреслив, що відносини його країни та росії вступають у період нового розквіту.

“Ми маємо намір зміцнювати стратегічні відносини з Росією і беззастережно підтримуватимемо РФ”, – зазначив північнокорейський диктатор.

Нагадаємо, що президент російської федерації володимир путін планує у ході державного візиту президента Північної Кореї підписати договір про всеосяжне стратегічне партнерство рф та КНДР. Документ передбачає подальшу співпрацю у сфері міжнародної політики, економіки та питань безпеки.

Як повідомляв раніше “Флот 2017”, росія та Північна Корея можуть готувати масштабну військову провокацію у жовтні перед початком президентських виборів у США.

Також повідомлялося, що Північна Корея мала змогу відправити до росії майже 5 млн артилерійських снарядів. Є докази відправлення до рф контейнерів такої місткості. Російський диктатор володимир путін ймовірно попросить ще більше під час свого візиту до Пхеньяна.

Новини

Джо Байден відмовився балотуватися на виборах президента США

Джо Байден зняв свою кандидатуру з майбутніх президентських виборів у США. Проте він залишиться...

Масований хакерський напад: Росія атакує українські Telegram-канали

Сьогодні, 21 липня, у низці відомих українських Telegram-каналів були зафіксовані масові повідомлення провокативного характеру....

Військова допомога: Велика Британія відновить виготовлення гарматних стволів для України

Міністерство оборони Великої Британії підтвердило, що відновить виробництво стволів для артилерійської техніки, що використовує...

Харківський напрямок: Росія кидає на передову додаткові групи штурмовиків

Окупанти перекидають в район села Глибоке Харківської області додаткові штурмові групи морпіхів та піхоти....

Більше новин