На головнуНовиниПодіїМародерство у крові: росіяни на ТОТ розпочали нову хвилю "конфіскації" майна

Мародерство у крові: росіяни на ТОТ розпочали нову хвилю “конфіскації” майна

Крим окупований росією

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські загарбники розпочали чергову хвилю “націоналізації” нерухомості українців. Окупанти дали 30 днів на так зване “переоформлення” права власності.

Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

В ЦНС зазначили, що на тимчасово окупованих територіях Запорізької області росіяни розробили процедуру “націоналізації” нерухомості українців. Оскільки більшість населення залишила регіон після окупації, росіяни почали нову хвилю процесу “конфіскації” майна “з подальшою передачею своїм посіпакам”.

“Згідно з затвердженим порядком, ворог може оголосити “безгосподарчим” приміщення, якщо власник його не переоформив за російськими правилами, або рік за адресою не платили за комунальні послуги”, – вказує ЦНС.

Наразі всі власники нерухомості мають впродовж 30-ти днів “переоформити” право власності.

Звичайно, що більшість населення, яке покинуло міста не зможе це зробити і, таким чином, росіяни просто захоплять житло.

“Всі російські правочини юридично нікчемні й всі власники житла станом на 24 лютого 2022 року ними й залишаться надалі, які б “папірці” не видавали гауляйтери”, – зауважили у Центрі національного спротиву.

Нагадаємо, окупанти запустили на захоплених територіях роботу так званої “державної житлової інспекції”. Іншими словами почали шукати порожні квартири, зокрема в окупованій частині Запорізькій області, й “націоналізувати” їх. А на тимчасово окупованій території Луганської області почався новий етап так званої “націоналізації” житла: росіяни вирішили відбирати будинки у селян.

Раніше “Флот 2017” писав, що росіяни на території Поволжя розпочали будівництво фільтраційних “модульних будинків” для громадян України. Комплекси маскують під дитячі піонерські табори.

Новини

В Харкові завершили роботи на місці російського теракту 22 червня: деталі

В Харкові 23 червня завершили рятувальні роботи на місці російського терористичного акту 22 червня....

Без обмежень: Південна Корея озвучила умову постачання Україні будь-якого озброєння

Південна Корея не проти постачати Україні великий спектр летального озброєння. Це буде зроблено без...

Україна знищила в Краснодарському краї склад “шахедів”: з’явилися супутникові фото

Україна внаслідок атаки по Краснодарському краю рф 21 червня знищила склад ударних безпілотників "шахед"...

Україна завдала авіаудару по Бєлгородській області: знищено командний пункт росіян

Збройні сили України завдали авіаудару по цілі російських терористів у тимчасово контрольованій терористами Бєлгородській...

Більше новин