На головнуНовини"Радимо взяти приклад з військових": 35-та бригада морської піхоти виступила на захист...

“Радимо взяти приклад з військових”: 35-та бригада морської піхоти виступила на захист генерала Содоля

Крим окупований росією

Українські військові з лав морської піхоти довіряють екскомандувачу, генералу Юрію Содолю, на якого останнім часом ведеться активна кампанія нападок з боку низки публічних осіб. Військові занепокоєні цими нападками.

Про це сказано в офіційному повідомленні на акаунті 35-ї окремої бригади морської піхоти ім. Остроградського.

“Злочинець, м’ясник, тощо – саме такі гасла можна почути на його адресу в інформаційному просторі. Тобто, подібні вислови призначені офіцерові вищої ланки, якому в 2022 році присвоєно почесне звання Герой України, під керівництвом якого 35 окрема бригада проводила такі успішні операції, про реалізацію яких не вірили навіть наші західні партнери?! Ось лише декілька прикладів. Операція на лівому березі Дніпра в районі н.п. Кринки на Херсонщині. Успішні контрнаступальні дії на півдні Донеччини у 2023 році. Тоді морпіхи-Остроградці звільнили такі населені пункти, як Сторожове, Макарівка, Старомайорське та Урожайне. Сюди можемо додати вдалі відбиття ворожих штурмів у Вугледарі, Мар’їнці та на Авдіївському напрямку. Все це результат злагодженої роботи від матроса і до генерала”, – сказано у повідомленні.

Військові рекомендують критикам генерала не лізти у військову сферу, в якій вони взагалі не розуміються.

“35 окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського звертається до тих людей, які на третьому році війни взялися клеймити нашого колишнього старшого побратима. Подібні закиди на адресу генерал-лейтенанта Юрія Содоля з боку осіб, які не мають відношення до військової справи, є неприпустимими. Вони створюють певну напруженість серед військовослужбовців, які регулярно виконують бойові завдання ризикуючи своїм життям. Бригада імені контрадмірала Остроградського завжди намагалася бути поза політикою. Тому радимо деяким громадським діячам та народним обранцям також взяти приклад з військових. І не лізти в ту сферу, в якій не знаєшся повною мірою”, – написали вони.

Як вже писав “Флот 2017”, Президент України Володимир Зеленський скасував візити за кордон. Заплановані візити до Португалії та Іспанії відкладені у зв’язку із серйозною внутрішньою ситуацією, що склалася в Україні наразі, зокрема в Харківській області.

Також повідомлялося, що Силам оборони України вдалось частково стабілізувати ситуацію на Харківському напрямку. Проте, противник не полишає спроб зайняти більш вигідні позиції для подальшого просування вглиб області.

Новини

Відключення світла 24 червня: як будуть застосовуватися графіки

24 червня в Україні протягом усієї доби будуть застосовуватися графіки погодинних відключень електроенергії. З...

Годяться тільки для пропаганди: в ЗМІ проаналізували використання росіянами ФАБ-3000

Російські терористи нещодавно заявили, що нібито почали використовувати плануючі бомби на базі ФАБ-3000. Проте...

Царство “Нептуна”: Україна бомбить Росію власними ракетами

Протягом тижня, що минає, Сили оборони завдали удару по нафтовому терміналу ТОВ “Югнефтехимтранзит” у...

Росіянам готуватися: Україна готує величезні “рої” безпілотників для ударів по терористам – ЗМІ

Українські розробники майже завершили розробку безпілотників, які вміють діяти "роєм", як єдина команда. Дрони...

Більше новин