На головнуНовиниСитуація критична: Пісторіус сказав, скільки років є в Європи на відновлення оборонпрому

Ситуація критична: Пісторіус сказав, скільки років є в Європи на відновлення оборонпрому

Крим окупований росією

Європа у майбутньому вже не зможе цілковито покладатися на США для забезпечення власної безпеки, тому оборонна промисловість європейських країн повинна активно нарощувати темпи виробництва. У Європи є п’ять, максимум вісім років на “розкачку”.

Про це сказав міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус в інтерв’ю Welt am Sonntag.

“Ми розуміємо, що рано чи пізно нам, ймовірно, доведеться компенсувати одну чи дві речі, які можуть більше не надходити з Вашингтона. Теоретично можуть бути сфери, які ми не зможемо компенсувати одразу”, – зазначив він.

На думку Пісторіуса, незалежно від того, хто буде наступним президентом США, Сполучені Штати будуть приділяти Європі меншу увагу через ситуацію навколо Тихоокеанського регіону.

“Це означає, що ми, європейці, повинні посилити свої зобов’язання, щоб гарантувати безпеку на нашому континенті. Наприклад, оборонній промисловості потрібен час для нарощування своїх потужностей. Зараз у нас є приблизно п’ять-вісім років, щоб надолужити втрачене – як у збройних силах, так і в промисловості та суспільстві”, – відзначив міністр.

Він також нагадав, що російський терористичний режим значно збільшує обсяги оборонного виробництва, а погрози російського диктатора володимира путіна на адресу Молдови, Грузії та країн Балтії слід сприймати серйозно.

“Це не просто брязкання шаблями. Ми можемо постати перед небезпеками наприкінці цього десятиліття. Але на той час ми будемо до них готові”, – резюмував Пісторіус.

Як повідомляв “Флот 2017“, держдума росії одноголосно ухвалила закон про відкликання ратифікації Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ). Голосування за цим законопроєктом підтримали всі 415 депутатів, які були присутні на засіданні, і не було жодних голосів проти або утримань від депутатів.

Російський терористичний режим 7 листопада заявив про остаточне зупинення своєї участі у підписаному у 1990 році Договорі про звичайні збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ). У відповідь на це країни НАТО засудили росію та оголосили про безстрокове зупинення своєї участі у цьому договорі.

Новини

Другий день Глобального саміту миру: комюніке підписали 80 країн і чотири організації

Спільне комюніке Саміту миру підписали 80 країн та чотири міжнародні організації, такі дані показали...

F-16 від Данії найближчим часом надійдуть в Україну — Зеленський

Під час Глобального саміту миру Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен. Про...

Норвегія передає Україні близько $74 мільйони на ремонт енергетики

Норвегія виділила Україні фінансову допомогу на ремонт енергетики, яка була пошкоджена внаслідок російських атак. Про...

“Мазепа” в морі: як Туреччина будує корвети для України

Нещодавно, в море на заводські ходові випробування вийшов корвет F 211 «Гетьман Іван Мазепа» проєкту MILGEM...

Більше новин