На головнуНовиниЗа кордономУ Німеччині судять групу, яка намагалася вчинити збройний переворот в інтересах Кремля...

У Німеччині судять групу, яка намагалася вчинити збройний переворот в інтересах Кремля – ЗМІ

Крим окупований росією

В Німеччині 21 травня почався судовий процес над групою заколотників, які планували вчинити збройний переворот у Німеччині в інтересах Кремля. На чолі групи стояв німецький аристократ Генріх фон Рейсс, 1951 року народження та пронацистських поглядів.

Про це повідомляє BILD.

У грудні 2022 року в Німеччині провели найбільшу в її історії антитерористичну операцію. Правоохоронні органи викрили змову, яку влаштувало “праве” угруповання “Громадяни Рейху” (Reichsbürger). Метою змови було повалення республіканського ладу, арешт провідних політиків, депутатів, міністрів і відновлення монархії.

“У вівторок у Франкфурті-на-Майні почався процес. На суді з’ясувалося, що під час підготовки путчу Рейсс намагався встановити зв’язок із Володимиром Путіним і угрупованням “Нічні вовки”. Він кілька разів зустрічався з представниками посольства рф. У перехоплених телефонних розмовах він говорив, що йому доведеться “зарядити автомат Калашникова”. “Я вб’ю їх”, – сказав він про членів уряду Німеччини”, – пише видання.

Серед заколотників було багато людей з впливових соціальних, фінансових та військових кіл. Участь у заколоті брали колишні військові Бундесверу та екссуддя і колишній депутат Бундестагу Біргіт Мальзак-Вінкеман, а ще – громадянка рф з Калінінграду. Під час розгрому терористів було проведено понад 100 обшуків та 20 арештів у Берліні, Тюрінгії, Баден-Вюртемберзі та Саксонії.

Заколотники підготували понад 1300 одиниць зброї для штурму Бундестагу та казарм Бундесверу. У заколоті мали брати участь до 5000 осіб. Вони мали на руках плани підземних комунікацій, в тому числі підземного ходу до Бундестагу. Правоохоронці випередили заколотників на одну добу.

Окрім того, терористи зверталися до росіян про допомогу. Представники заколотників повинні були зустрітися з віце-консулом рф 8 грудня. На щастя, на той момент вони вже були заарештовані.

Нагадаємо, “Флот 2017” писав, що російський терористичний режим планує низку диверсій у Європі найближчим часом. Про це свідчать доповіді розвідок країн Європейського Союзу – плани російських терористів мають великі масштаби та добре координуються.

Раніше повідомлялося, що в Берліні сталася масштабна пожежа на металургійному заводі “Diehl Metal Applications”. Підприємство задіяно у виробництві систем протиповітряної оборони. Крім того, британські правоохоронні органи викрили та затримали групу проросійських терористів, які на замовлення російського терористичного режиму здійснили диверсію – підпал складів промислового підприємства, пов’язаного з Україною.

Новини

Відключення світла 24 червня: як будуть застосовуватися графіки

24 червня в Україні протягом усієї доби будуть застосовуватися графіки погодинних відключень електроенергії. З...

Годяться тільки для пропаганди: в ЗМІ проаналізували використання росіянами ФАБ-3000

Російські терористи нещодавно заявили, що нібито почали використовувати плануючі бомби на базі ФАБ-3000. Проте...

Царство “Нептуна”: Україна бомбить Росію власними ракетами

Протягом тижня, що минає, Сили оборони завдали удару по нафтовому терміналу ТОВ “Югнефтехимтранзит” у...

Росіянам готуватися: Україна готує величезні “рої” безпілотників для ударів по терористам – ЗМІ

Українські розробники майже завершили розробку безпілотників, які вміють діяти "роєм", як єдина команда. Дрони...

Більше новин