На головнуНовиниПодіїЗрив військових постачань Києву: Росія розгорнула в Європі диверсійну кампанію

Зрив військових постачань Києву: Росія розгорнула в Європі диверсійну кампанію

Крим окупований росією

Росія направила свої зусилля на зрив постачань військової допомоги Україні з Європи. Кремлівський режим проводить диверсійні операції в різних країнах, з метою уповільнити передачу зброї та створити картинку зростання опозиції до підтримки України.

Про це повідомляє The New York Times.

Представники розвідки США і їх союзники відстежують збільшення кількості диверсійних операцій низького рівня в Європі. На їх думку, таким чином росія намагається підірвати зусилля для військової підтримки України.

Наприклад, підпали складу в Англії, лакофарбового заводу у Польщі, житлових будинків в Латвії, а також магазину Ikea у Литві були російськими диверсіями.

До того ж відомо про арешт російських агентів за звинуваченням у підготовці нападів на американські військові бази.

Ці дії можуть здатися випадковими, проте американські та європейські посадовці, які відповідають за безпекові питання, зазначають, що це частина узгоджених зусиль росії. Ці дії спрямовані саме на те, щоб уповільнити передачу зброї Києву і створити видимість зростання опозиції до підтримки України.

Нагадаємо, у квітні 2024 року за підозрою у підготовці диверсійних атак на військові об’єкти США у Німеччині заарештовано двох осіб. Громадяни ФРН та рф планували зірвати військову допомогу Україні.

А Польща посилила заходи безпеки у головному транзитному хабі для іноземної військової допомоги Україні. Причина відома – побоювання диверсій з боку росії. Раніше прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що спецслужби затримали та заарештували дев’ять осіб, які звинувачуються у диверсійній діяльності на користь росії.

Як вже писав “Флот 2017”, російський терористичний режим планує низку диверсій у Європі найближчим часом. Про це свідчать доповіді розвідок країн Європейського Союзу – плани російських терористів мають великі масштаби та добре координуються.

Новини

В Харкові завершили роботи на місці російського теракту 22 червня: деталі

В Харкові 23 червня завершили рятувальні роботи на місці російського терористичного акту 22 червня....

Без обмежень: Південна Корея озвучила умову постачання Україні будь-якого озброєння

Південна Корея не проти постачати Україні великий спектр летального озброєння. Це буде зроблено без...

Україна знищила в Краснодарському краї склад “шахедів”: з’явилися супутникові фото

Україна внаслідок атаки по Краснодарському краю рф 21 червня знищила склад ударних безпілотників "шахед"...

Україна завдала авіаудару по Бєлгородській області: знищено командний пункт росіян

Збройні сили України завдали авіаудару по цілі російських терористів у тимчасово контрольованій терористами Бєлгородській...

Більше новин