На головнуНовиниПодіїЧому Росія змінила командувачів на півдні: аналіз ISW

Чому Росія змінила командувачів на півдні: аналіз ISW

Крим окупований росією

Міністерство оборони росії звільнило командирів загальновійськового мотострілецького полку, який діяв на півдні України через те, що вони не змогли відбити райони, втрачені під час контрнаступу України влітку-восени 2023 року. 

Про це йдеться у звіті аналітиків Інституту вивчення війни.

13 і 14 квітня російські джерела повідомили, що російське військове командування звільнило командувача 18-ї загальновійськовії армії Південного військового округу (ПВО), яка воювала під Кринками Херсонської області, генерал-лейтенанта Аркадія Марзоєва, а також командувача 70-го мотострілецького полку (42-а мотострілецька дивізія 58-ї загальновійськової армії (ОГА) ОМС), який воював під Роботиним Запорізької області.

Підрозділи 18-ї ООС відбивали атаки та намагалися витіснити українські сили з їхніх позицій у східній (лівобережній) Херсонській області від моменту створення українськими силами обмеженого тактичного плацдарму в листопаді 2023 року, і зазнали невдачі.

Від вересня 2023 року підрозділи 70-го мотострілецького полку здійснювали періодичні контратаки, щоб відвоювати територію в Роботиному та його околицях, і в результаті вони зазнали втрат. 

“Міноборони росії, ймовірно, замінить цих командирів сподіваючись, що нове керівництво контролюватиме захоплення більшої території навколо Роботиного та Кринок, таким чином дозволяючи Міноборони росії з певною мірою правдоподібності стверджувати, що росія скасувала результати контрнаступу ЗСУ”, – зазначили аналітики.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що розбіжності у пропаганді РФ призводять до високих втрат окупантів.

Також ми писали, навіщо у Кремлі посилили заяви про переговори.

Новини

Зрив військових постачань Києву: Росія розгорнула в Європі диверсійну кампанію

Росія направила свої зусилля на зрив постачань військової допомоги Україні з Європи. Кремлівський режим...

В Іспанію за допомогою: Зеленський розпочав новий міжнародний візит

Президент Володимир Зеленський, 27 травня, розпочав свій візит до Іспанії. Очікується, що одним...

Понад 1000 “двохсотих” та дев’ять танків: нові втрати РФ

Російські окупаційні війська за добу з 25 на 26 травня ліквідували 1 150 окупантів....

Мародерство у крові: росіяни на ТОТ розпочали нову хвилю “конфіскації” майна

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські загарбники розпочали чергову хвилю “націоналізації” нерухомості українців....

Більше новин