На головнуНовиниСуспільствоІнформаційна атака: коли росія запустить хвилю "дези" проти України

Інформаційна атака: коли росія запустить хвилю “дези” проти України

Крим окупований росією

Речник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що росіяни вже розпочали дезінформаційну кампанію проти України та її керівництва. Але активна фаза інформатаки очікується до кінця року.

Про це Андрій Юсов сказав в ефірі телемарафону.

Він зауважив, що від початка саме листопад-грудень передбачалися як найбільш активні місяці проведення російських інформаційних спецоперацій.

“В цілому ця компанія з початку листопада вже триває. Але ця хвиля дезінформаційних матеріалів в іноземних ЗМІ – це питання найближчого часу. Коли зараз мають прийматися ключові рішення стосовно майбутнього України і посилення підтримки нашої держави”, – сказав Юсов.

Речник звернув увагу, що дезінформаційні матеріали в іноземних ЗМІ можуть містити інформацію про нібито безперспективність українського спротиву, тотальну корумпованість і атаку на представників військово-політичного керівництва України.

Нагадаємо, експерти Центру протидії дезінформації сигналізували, що в іноземних ЗМІ готується серйозна дезінформаційна кампанія проти вищого керівництва України. Мета одна – це розкол суспільства.

Раніше “Флот 2017” писав, що росія прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створюючи “хаос” усередині країни, щоб зробити переворот. Противник підготував операцію з дезінформації під кодом “Майдан-3”.

Новини

Польща зробила заяву щодо відправлення своїх військ в Україну: що відомо

Польща не відправлятиме свої війська на війну в Україну. Натомість Варшава краще передасть ЗСУ техніку. Про це...

Горить і димить: партизани опублікували відео палаючого російського Су-34

Українські партизани знайшли місце падіння російського винищувача Су-34. Борт Силами оборони України було збито...

Данілов пояснив, чому 2024-й стане “ключовим” для Путіна

Нинішній рік стане "ключовим" не лише для України, а й особисто для російського диктатора...

У РФ стався вибух на електропідстанції, що живить оборонні заводи окупантів

У російському Єкатеринбурзі пролунав вибух на електропідстанції, яка забезпечує енергією три оборонні заводи окупантів....

Більше новин