На головнуНовиниПодіїНе вистачає живої сили: кремль активно мобілізує до армії жінок

Не вистачає живої сили: кремль активно мобілізує до армії жінок

Крим окупований росією

Начальник пресслужби ОСУВ “Хортиця” Ілля Євлаш заявив, що через брак людського ресурсу росія почала більш масово мобілізувати до збройних сил жінок.

Про це Ілля Євлаш сказав в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

“Так, ми відслідковуємо інформацію про те, що вони намагаються мобілізувати і жінок в тому числі. Це не секрет, що і станом на зараз у них досить багато жінок проходять службу у збройних силах. Очевидно, це вказує на те, що їм недостатньо людей і вони намагаються поповнювати”, – зазначив Євлаш.

Він нагадав, що раніше “брали зеків”.

На його думку, вони “скоро і підлітків почнуть брати”.

“Це противник, для якого немає нічого святого, він абсолютно не рахується із людськими втратами і всіма силами намагатиметься поповнити ці свої резерви і кидатиме їх на м’ясо, поки вони не закінчаться фізично”, – заявив начальник пресслужби ОСУВ “Хортиця”.

Раніше “Флот 2017” повідомляв, що в російських в’язницях та колоніях проходить активне вербування жінок для участі у війні проти України. Їм пропонують нібито помилування після річного контракту.

Також повідомлялося, що в росії з 2023 по 2024 рік вдесятеро зросла кількість охочих дезертувати з лав окупаційної армії, яка воює в Україні. Якщо у січні 2023 року до проєкту “Идите лесом”, який допомагає росіянам уникнути участі у війні, звернулися 28 дезертирів, то у січні 2024-го — 284 особи, або на 914,3% більше.

Новини

Будуть висновки: Зеленський визнав недостатній захист об’єктів енергетики

Українські енергетичні об'єкти виявилися недостатньо захищеними від російських повітряних терористичних актів. Будуть зроблені відповідні...

Україна та Норвегія підпишуть безпекову угоду: що відомо

Україна та Норвегія незабаром підпишуть безпекову угоду відповідно до рамкових домовленостей, які було укладено...

Єврокомісія схвалила умови для перших платежів Україні з фонду в 50 мільярдів євро

Європейська комісія 15 квітня рекомендувала Раді Європейського Союзу схвалити план реформ, який запропонував український...

Велика група конгресменів підписала відкритий лист до Майка Джонсона: деталі

В США понад 90 конгресменів з Палати представників звернулися до спікера Майка Джонсона з...

Більше новин