На головнуНовиниПодіїПеревірка армії: у білорусі пройдуть навчання з бойовою стрільбою

Перевірка армії: у білорусі пройдуть навчання з бойовою стрільбою

Крим окупований росією

З 9 по 11 квітня у білорусі відбудеться тактичне навчання з бойовою стрільбою. Маневри заплановані на територіях Вітебської, Гродненської, Брестської та Могилівської областях.

Про це повідомляє пресслужба міністерства оборони білорусі у Telegram.

“З 9 по 11 квітня у рамках комплексної перевірки бойової готовності з’єднань та військових частин Збройних Сил пройде бригадне тактичне вчення із бойовою стріляниною”, – йдеться у повідомлені.

В міноборони пояснили, що під час навчань підрозділи відпрацюють оборонні дії, а саме:

  • відображення настання умовного противника,
  • знищення незаконних збройних формувань, диверсійно-розвідувальних груп,
  • завдання вогневої поразки передовим загонам противника і вогневої підтримки оборонних військ.

“Це ключовий етап перевірки боєздатності, за результатами якої підрозділи оцінять на предмет здатності виконувати завдання щодо призначення в різних умовах обстановки”, – уточнили в оборонному відомстві білорусі.

Відомо, що навчання відбувається на полігонах та ділянках місцевості у Вітебській, Гродненській, Брестській та Могилівській областях – на заході, півночі та сході країни.

Нагадаємо, 11 березня у білорусі розпочали перевірку бойової готовності збройних сил. Були заплановані низка навчань та тренувань.

Станом на початок квітня в білорусі продовжувалася підготовка військових підрозділів й не тільки. Як пояснив президент Олександр Лукашенко, білорусь “не хоче воювати”, але готується до цього.

Як вже писав “Флот 2017”, російський терористичний режим планує найближчим часом теракти в білорусі. Здійснення терактів, на думку кремля, повинно посилити резонанс після теракту в “Крокус Сіті Холл”, звинуватити Україну у “тероризмі”, втягнути білорусь у війну з Україною та дискредитувати білоруських добровольців та партизан.

Новини

Другий день Глобального саміту миру: комюніке підписали 80 країн і чотири організації

Спільне комюніке Саміту миру підписали 80 країн та чотири міжнародні організації, такі дані показали...

F-16 від Данії найближчим часом надійдуть в Україну – Зеленський

Під час Глобального саміту миру Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен. Про...

Норвегія передає Україні близько $74 мільйони на ремонт енергетики

Норвегія виділила Україні фінансову допомогу на ремонт енергетики, яка була пошкоджена внаслідок російських атак. Про...

“Мазепа” в морі: як Туреччина будує корвети для України

Нещодавно, в море на заводські ходові випробування вийшов корвет F 211 «Гетьман Іван Мазепа» проєкту MILGEM...

Більше новин