На головнуНовиниПодіїПридушення спротиву: росія зосередила на ТОТ майже 35 тисяч бійців росгвардії

Придушення спротиву: росія зосередила на ТОТ майже 35 тисяч бійців росгвардії

Крим окупований росією

Українське підпілля з’ясувало, що росія розмістила в окупованих районах десятки тисяч бійців росгвардії для репресій проти громадянського спротиву.

Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

“Росгвардія, після зс рф, другий за важливістю компонент окупаційних військ рф. Члени даного формування виконують роль тилових загонів для придушення громадянського спротиву. В їх обов’язки входить проведення фільтраційних заходів серед цивільного населення та виявлення учасників підпільного руху”, – йдеться в повідомлені. 

За даними партизан, станом на січень 2024 року росія зосередила на ТОТ близько 35 тисяч росгвардійців.

Зазначається, що половина з них це регулярні формування, що за структурою розподілені у бригаду, 5 батальйонно-тактичних груп та 44 тактичні групи.

Також ще 100 зведених підрозділів, які на ротаційній основі завозяться з території рф. Зведені підрозділи формуються з-поміж співробітників “омон” та “собр”.

Росгвардія має на озброєнні крім службових автомобілів та ББМ, танки, артилерійські системи, а також вертольоти.

“І весь цей спектр озброєння вони застосовують для упокорення незгодних з російською окупацією. Адже саме так діяли їх “дєди” в лавах нквд, коли радянські війська окупували Захід України та країни Балтії після 1945 року”, – додали у ЦНС.

Відомо, що підрозділи “росгвардійців” залучались для охорони “виборчих дільниць” на ТОТ під час псевдореферендуму у вересні 2022 та псевдовиборів у вересні 2023.

“На ряду з тим, що загалом ці підрозділи на території самої рф відповідають за збереження правлячого режиму путіна та його оточення можна стверджувати, що путінська росгвардія є російським аналогом гестапо часів третього рейху. Однозначно саме співробітники “росгвардії” здійснюватимуть тиск на цивільне населення у процесі підготовки до “виборів” президента рф, які заплановані на березень 2024 року”, – наголосили в Центрі.

Також, співробітники “росгвардії” активно залучаються окупаційними “адміністраціями” до пропагандистських заходів у навчальних закладах.

Раніше “Флот 2017” писав, що на тимчасово окупованих територіях України росіяни сформували базу даних, яка відстежує понад 100 000 “нелояльних” українських мешканців. Поповняють її представники розвідки та спецслужб рф, а доступ в майбутньому матимуть окупанти на блокпостах.

Також повідомлялося, що на тимчасово окупованих територіях росіяни продовжують масово викрадати цивільних мешканців. Таким чином загарбники намагаються боротися з нелояльністю до російського режиму.

Новини

Росія нарощує сили у Запорізькій області: чи є загроза ворожого наступу

Російські терористи зараз активно поповнюють особовий склад підрозділів, які розташовані на окупованій території Запорізької...

В Генштабі підтвердили удар по порту “Кавказ”: уражено пором російських окупантів

Сили оборони України вранці 23 липня завдали удару по російському порту "Кавказ", що розташований...

СБУ затримала поплічника скандально відомого Стахіва: перешкоджав мобілізації до ЗСУ

Служба безпеки України 23 липня затримала відомого провокатора та пропагандиста, поплічника скандально відомого Остапа...

Росія ігнорує запити Туреччини щодо українських військовополонених: що відомо

Російські терористи ігнорують запити офісу головного омбудсмена Туреччини щодо українських військовополонених, який омбудсмен хоче...

Більше новин