На головнуНовиниЗа кордономТільки початок: в росЗМІ пояснили, що означають арешти генералів в Росії

Тільки початок: в росЗМІ пояснили, що означають арешти генералів в Росії

Крим окупований росією

Арешт кількох російських генералів та вищих офіцерів в росії – це тільки початок великих чисток, у межах яких будуть заарештовані як мінімум сотні росіян. Репресії санкціонував особисто російський диктатор володимир путін.

Про це пише російське видання The Moscow Times із посиланням на власні джерела у Кремлі та російському міністерстві оборони.

“Йде жорстка зачистка. ФСБ зачищає команду Шойгу. Це очікуваний процес. Силовики отримали дозвіл на самій горі. До завершення чисток ще далеко. На нас чекають нові арешти”, – сказало джерело з Кремля.

У міноборони чиновники сказали журналістам, що старт “розслідувань з корупції” почався ще у квітні, коли Шойгу був міністром. Після того, як його звільнили, вже п’ятьох генералів та офіцерів заарештували.

Будівля міноборони заповнена спецслужбістами, які нишпорять у пошуках доказів. Тому можна очікувати ще сотні арештів. Чиновник зазначив, що співробітників ФСБ у міноборони зараз більше, ніж військових; спецслужба хоче спихнути на армію вину за провал війни в Україні.

Зазначимо, що зранку 23 травня 235-й гарнізонний військовий суд у Москві заарештував за звинуваченням у отриманні хабаря в особливо великому розмірі заступника начальника Генштабу росії, генерал-лейтенанта Вадима Шамаріна.

Раніше «Флот 2017» повідомляв, що в росії заарештували за підозрою у шахрайстві колишнього командувача 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу генерал-майора Івана Попова. Попов відомий тим, що вважається “опальним” серед усіх російських генералів через свою критику Шойгу та міноборони рф.

23 травня затримали офіцера департаменту забезпечення держзамовлення міноборони рф Володимира Вертелецького. Окрім того, чи то вивели у розпорядження мо рф, чи то взагалі відправили у відставку генерал-лейтенанта Сухраба Ахмедова – протеже та друга відомого російського генерала Рустама Мурадова

Новини

Відключення світла 24 червня: як будуть застосовуватися графіки

24 червня в Україні протягом усієї доби будуть застосовуватися графіки погодинних відключень електроенергії. З...

Годяться тільки для пропаганди: в ЗМІ проаналізували використання росіянами ФАБ-3000

Російські терористи нещодавно заявили, що нібито почали використовувати плануючі бомби на базі ФАБ-3000. Проте...

Царство “Нептуна”: Україна бомбить Росію власними ракетами

Протягом тижня, що минає, Сили оборони завдали удару по нафтовому терміналу ТОВ “Югнефтехимтранзит” у...

Росіянам готуватися: Україна готує величезні “рої” безпілотників для ударів по терористам – ЗМІ

Українські розробники майже завершили розробку безпілотників, які вміють діяти "роєм", як єдина команда. Дрони...

Більше новин