На головнуНовиниВ США закликали терміново знайти шляхи для передачі Україні активів рф

В США закликали терміново знайти шляхи для передачі Україні активів рф

Крим окупований росією

В США закликають ЄС знайти шляхи для конфіскації 300 мільярдів доларів заморожених активів росії та використати їх для реконструкції України.

Про це сказала міністр фінансів США Джанет Єллен в Бразилії на зустрічі міністрів фінансів і голів центробанків G20, пише The Associated Press.

“Для нашої коаліції необхідно і терміново знайти спосіб розблокувати використання цих заморожених активів, щоб підтримати продовження опору України та її довгострокову реконструкцію. Я вважаю, що існують вагомі міжнародні правові, економічні та моральні аргументи для руху вперед”, – зазначила вона.

Єллен додала, що в США не вважають конфіскацію активів рф ситуацією, яка зашкодить становищу долара або євро, з урахуванням того, що російські терористи порушили усі можливі міжнародні норми.

Як вже писав “Флот 2017”, Спецпредставник США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер заявила, що рішення щодо використання заморожених активів росії для України має бути колективним і йому має передувати тривала підготовка з шести-семи важких етапів. Тому не варто чекати на нього швидко.

Нещодавно Україна та Бельгія провели переговори використання заморожених російських активів для відбудови України. Більшість активів знаходиться саме в Бельгії.

Новини

США таємно постачали Україні ATACMS останніми тижнями – Reuters

США протягом кількох останніх тижнів таємно від усіх постачали Україні тактичні ракети дальнього радіуса...

Офіційно: уряд заборонив надавати консульські послуги чоловікам призовного віку за кордоном

Кабінет міністрів України випустив офіційну постанову про повну заборону надання консульських послуг за кордоном...

Зеленський: Росія має план зриву червневого саміту миру у Швейцарії

Російський терористичний режим має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру, який відбудеться у...

Тільки американської допомоги недостатньо: Кулеба закликав партнерів давати більше зброї

Західним союзникам варто активізувати виробництво зброї для посилення допомоги Україні. Тільки американської допомоги буде...

Більше новин