На головнуНовиниСуспільствоВідрядження завершилося: Лиховій залишив посаду речника ОСУВ "Таврія"

Відрядження завершилося: Лиховій залишив посаду речника ОСУВ “Таврія”

Крим окупований росією

Дмитро Лиховій склав обов’язки начальника відділу зв’язків з громадськістю і речника оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія”. Щоб нівелювати маніпуляції, він пояснив, що знаходився в ОСУВ “Таврія” у відрядженні, а наразі термін її завершився.

Про це Лиховій повідомив на сторінці у Facebook.

За його словами, “маніпулятори і зрадолюби примудрилися подати цей мій пост (допис у Facebook про здачу посту – “Флот 2017”) у контексті якихось утисків і чисток у Збройних силах, прив’язавши до інших кадрових рішень”.

Він дав роз’яснення, що в ОСУВ “Таврія” перебував у відрядженні. Тобто працював тимчасово, а не на постійній штатній посаді.

“Я й надалі офіцер Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ, речник Генштабу ЗСУ”, – підкреслив Дмитро Лиховій.

Офіцер висловив вдячність командувачу ОСУВ “Таврія” Олександру Тарнавському та представникам командування, кожному члену команди і колегам-журналістам.

Нагадаємо, Лиховій перебував на посаді начальника відділу зв’язків з громадськістю оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” з 2 лютого 2024 року.

Раніше “Флот 2017” писав, що у лютому Президент України Володимир Зеленський підписав укази про звільнення з посади головкома ЗСУ генерала Валерія Залужного та призначення на цю посаду генерала Олександра Сирського.

Також звільнення отримали командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєвкомандувач Сил логістики ЗСУ Олег Гуляка.

У березні переведено полковника Юрія Ігната, який виконував обов’язки речника Повітряних сил Збройних сил України, на іншу посаду.

Новини

Другий день Глобального саміту миру: комюніке підписали 80 країн і чотири організації

Спільне комюніке Саміту миру підписали 80 країн та чотири міжнародні організації, такі дані показали...

F-16 від Данії найближчим часом надійдуть в Україну – Зеленський

Під час Глобального саміту миру Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен. Про...

Норвегія передає Україні близько $74 мільйони на ремонт енергетики

Норвегія виділила Україні фінансову допомогу на ремонт енергетики, яка була пошкоджена внаслідок російських атак. Про...

“Мазепа” в морі: як Туреччина будує корвети для України

Нещодавно, в море на заводські ходові випробування вийшов корвет F 211 «Гетьман Іван Мазепа» проєкту MILGEM...

Більше новин