На головнуАналітикаЗМІ: США навмисне впровадили "м'які санкції" проти російської нафти, зіграли роль власні...

ЗМІ: США навмисне впровадили “м’які санкції” проти російської нафти, зіграли роль власні інтереси

Крим окупований росією

Адміністрація президента США Джозефа Байдена фактично дозволила російському терористичному режиму, а також його поплічникам з Ірану та Венесуели заробляти більше грошей, оскільки навмисно впроваджувала більш м’які енергетичні санкції. Метою Білого дому було стримання цін на пальне в США перед виборами.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Перед адміністрацією Байдена стояв вибір: забезпечити в своїх інтересах стабільні ціни на пальне перед виборами, заохочуючи нафту активніше надходити на глобальні ринки та даючи можливість заробляти терористам з рф, Ірану та Венесуели – або в інтересах союзників запровадити жорсткі санкції. США обрали власні інтереси: наприклад, нові санкції проти Ірану, які ввели 25 червня, майже не зачіпають його нафтовий експорт.

“Президент хотів зробити все можливе, щоб переконатися, що американські споживачі мають найнижчу ціну на бензоколонці, оскільки це впливає на повсякденне життя сімей”, – розповів виданню високопоставлений чиновник адміністрації.

Те ж саме стосується російських терористів. Санкції проти рф 12 червня майже не зачепили нафтову галузь росії, хоча завдали сильного удару по її банківській системі.

Щобільше, США не діють, щоб блокувати нафтоторговельні мережі, які переправляють нафту з Ірану та рф. Мережами керує маловідомий трейдер з Азербайджану, який є тільки прикриттям для російської компанії “Роснефть”. Також, коли російського державного власника танкерів “Совкомфлот” піддали санкціям, одночасно Мінфін США видав спеціальні ліцензії усьому флоту компанії: тільки 14 кораблів з 91 потрапили під обмеження, що дає можливість нафтотрейдерам вести бізнес, використовуючи “захищені” судна “Совкомфлота”.

Прихильники цієї політики в США кажуть, що кроки нібито добре збалансовані та виконують обидві цілі – забезпечити потік нафти та не дати терористичним режимам багато заробляти. Проте в Міністерстві фінансів США, Державному департаменті та деяких інших державних установах існує розчарування та гнів через такі дії Сполучених Штатів.

Як вже писав “Флот 2017”, 10 червня вранці безпілотні літальні апарати атакували Ново-Ярославський нафтопереробний завод (ПАО “Славнефть-ЯНОС”), який щорічно переробляє 15 мільйонів тонн нафти. Завод розташований приблизно за 1000 кілометрів від кордону з Україною.

Також повідомлялося, що 6 червня 2024 року вночі росію сколихнула хвиля вибухів та пожеж на нафтопереробних заводах у трьох областях: Ростовській, Бєлгородській та Краснодарському краї.

Українські безпілотники вже можуть долати величезні відстані. 1500 км для них вже не проблема: за допомогою безпілотників Служба безпеки України вразила понад 30 нафтопереробних заводів, терміналів і нафтобаз у Росії.

Відомо, що українські атаки із застосуванням дронів по російських нафтопереробних заводах спричиняють фінансові витрати для росії, впливаючи на внутрішній паливний ринок. Зокрема атаки могли вивести з ладу не менше 15% російських виробничих потужностей. Також ми писали, що через атаки дронів на НПЗ у росії закінчився бензин.

Новини

Прозріння колаборантів: чому Росія не вмикає тривогу в Криму

В окупованому Криму після ракетної атаки 23 червня колаборанти починають розуміти, що так звана...

Новий рівень: кримськотатарську мову додали у Google Translate

Безкоштовний сервіс Google Translate додав кримськотатарську мову до списку доступних для перекладу. Про це...

Понад 60 окупантів та шість гармат: РФ втрачає живу силу та ”залізо” на півдні України

На південному фронті Сили оборони продовжують завдавати вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих...

Акція залякування? Білорусь розгорнула на кордоні з Україною батальйон РСЗВ

Нібито через складну ситуацію білорусь розгорнула на кордоні з Україною батальйон реактивних систем залпового...

Більше новин