На головнуАналітика"Це ад!": в російському Бєлгороді царює справжня істерика через обстріли

“Це ад!”: в російському Бєлгороді царює справжня істерика через обстріли

Крим окупований росією

Мешканці російського Бєлгорода, який знаходиться фактично напроти розстрілюваного російськими терористами Харкова, знаходяться у справжній істериці через те, що війна прийшла до них. Вони навіть не думали, що усе, що переживає Харків та багато інших українських міст – постійні ракетні обстріли, тривога, руйнування – може повернутися туди, звідки прийшло.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Зокрема багато мешканців 400-тисячного міста втекло якомога далі від війни – у Воронеж, Липецьк, та куди завгодно, аби якнайдалі від обстрілів. При цьому в Бєлгороді звинувачують в обстрілах Україну, проте є нюанс.

За офіційними заявами російського міноборони, Україна нібито обстрілює Бєлгород з РСЗВ “Вампір”. Але чеська RM-70 – це майже точна копія радянської БМ-21 “Град”, яка може бити максимум на 21,5 км. Тоді як від українського кордону до околиць Бєлгорода – 42 кілометри.

Щобільше, російська ППО, за заявою тих же міноборони рф, нібито перехоплює реактивні снаряди РСЗВ. Проте це відверта брехня, оскільки перехопити 122-мм снаряд “Граду” неможливо. Тому 90% уламків та снарядів, які падають на місто – це робота російських установок “Панцир”, які намагаються перехопити неперехоплюване. У цю ж скарбничку падають скарги мешканців, що ППО, мовляв, “не може впоратися” з обстрілами.

Мешканці Бєлгорода скаржаться, що вночі неможливо потрапити до укриттів – вони зачинені. Дітей пропонують вивозити тільки до північних регіонів РФ – наприклад, до ЯНАО, де без жодних обстрілів самі руїни. Також є проблеми з компенсаційними виплатами тим, хто втратив майно під обстрілом – грошей майже не дають.

Цікаво, що офіційна пропаганда навіть чути не хоче про Бєлгород. Наприклад, після теракту в “Крокус Сіті Холл” мешканці Бєлгорода прорвалися у коментарі під записами “Першого каналу”, вимагаючи звернути увагу на місто. Проте пропагандисти просто закрили коментарі, а трохи пізніше на бєлгородців “наїхав” пропагандист Володимир Соловйов – він назвав авторів повідомлень “тварями”, зміст їхніх постів “мерзкой истерикой” і наказав усім “заткнуться”. Після чого “схопив” й сам – аж до того, що змушений був закрити коменти та виправдовуватися, мовляв, не те й не тих мав на увазі. Але схоже, що Кремлю на Бєлгород наплювати – навіть якщо місто буде повністю зруйноване російською ж ППО.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що вранці в четвер, 21 березня, у Росії заявили про чергову атаку Бєлгорода та області. У Міноборони рф при цьому традиційно відзвітували про припинення “спроби” обстрілу з реактивної системи залпового вогню RM-70 “Вампір”: “Чергові засоби ППО знищили десять реактивних снарядів у повітрі над Бєлгородською областю”.

Також 31 березня росіяни в Бєлгородській області росії заявили про обстріли. Нібито в цей день їм вдалося збити 10 повітряних цілей над містом, проте через удари почалися пожежі у житлових будинках.

Тимчасово контрольований росією Бєлгород увечері 1 квітня знову обстріляли. Російські терористи заявили, що нібито збили над містом 17 ракет з РСЗВ “Вампір” – при тому, що снаряди РСЗВ, як відомо, збити з ППО неможливо. Тому більшість російських ракет впала назад на будинки та місцевих.

Новини

Агов, стаття 5: Росія планує “віджати” частину Балтійського моря у країн НАТО

Російський терористичний режим вирішив в односторонньому порядку змінити морські кордони країни з Литвою та...

У Вовчанську будуть загострення та “м’ясні штурми” – командир “Кракена”

Російські терористи намагалися створити загострення по всій лінії державного кордону України на Харківщині, змогли...

Зеленський про збиття російських ракет силами НАТО: Україна готова підписати договір з Альянсом

Україна готова підписати з НАТО договір про те, що Альянс не буде нести відповідальність,...

Ядерний шантаж у дії: російський режим почав ядерні навчання з тактичною зброєю

Російські терористи 21 травня почали перший етап навчань з ядерною зброєю. На ньому відпрацьовується...

Більше новин