На головнуНовиниЗа кордономБлокада кордону України: тисячі поляків можуть втратити роботу через фермерів

Блокада кордону України: тисячі поляків можуть втратити роботу через фермерів

Крим окупований росією

Через блокаду українського кордону Польща може втратити значну кількість робочих місць, оскільки Україна призупинить експорт польської агропродукції, в якому задіяні тисячі поляків.

Про це повідомив міністр сільського господарства Польщі Чеслав Сєкерський у відкритому листі до протестувальників

“Повне закриття кордону може призвести до призупинення польського сільськогосподарського експорту в Україну, що може спричинити втрату багатьох робочих місць”, – зазначив він.

Сєкерський додав, що у 2023 році Польща експортувала в Україну агропродукції на 1,033 млрд євро, імпортувала – на 1,69 млрд євро. Тобто у разі заборони експорту польської продукції в Україну буде втрачено багато робочих місць та грошей.

Як вже писав “Флот 2017“, українські перевізники 20 лютого почали блокування польського кордону біля трьох КПП – “Рава-Руська-Гребенне”, “Краківець-Корчова” та “Шегині-Медика”. Блокада буде йти до моменту, поки польські саботажники не розблокують український кордон.

Також українська влада вже розглядає варіанти заборони імпорту агропродукції з Польщі у відповідь на блокаду кордонів поляками.

У відповідь на це польські саботажники-фермери, які за російські гроші заблокували кордон з Україною, заявили, що планують продовжити свій так званий “протест” до квітня – це ще більше, ніж на місяць.

Новини

Німеччина надішле Україні ще одну систему Patriot

Німеччина оголосила про постачання Україні третьої вогневої установки системи протиповітряної оборони Patriot, повідомляє NTV....

Удар на 650 кілометрів: дрони підірвали військовий радіоцентр РФ

Україна безпілотниками атакувала військову частину росіян у місті Ковилкіно в Мордовії. Про це в Telegram повідомив представник Української добровольчої...

У Польщі створять Раду з питань співпраці з Україною: чим вона займатиметься

Прем’єр Польщі Дональд Туск підписав розпорядження про створення Ради з питань співпраці з Україною....

Шольц не побачив кінця війни в Україні: нам ще довго доведеться постачати зброю

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що війна в Україні "не буде короткою", і Заходу...

Більше новин