На головнуНовиниПолітикаНа 203 тисячі євро: Словаччина передасть Україні 21 тонну гуманітарної допомоги

На 203 тисячі євро: Словаччина передасть Україні 21 тонну гуманітарної допомоги

Крим окупований росією

Словаччина передасть Україні гуманітарну допомогу. Вантаж адресований Міністерству охорони здоров’я, Міністерству внутрішніх справ та регіональним енергозберігаючим компаніям.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ Словаччини.

Зазначається, що чергова партія гуманітарної допомоги для зимового періоду від Словаччини оцінюється в майже 203,5 тисячі євро.

До складу вантажу вагою 21 тонна увійшли електрогенератори, обігрівачі, одяг та аптечки зі складів Збройних сил Словаччини, а також продукти, бутильована вода та одяг зі складів словацького МВС.

Одержувачами допомоги стануть Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство внутрішніх справ України, обласне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» та міська рада міста Покровськ Донецької області.

Нагадаємо, раніше Флот 2017 писав, що прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що не буде блокувати постачання зброї для України приватними компаніями.

Також ми писали, що на початку жовтня Президентка Словаччини Зузана Чапутова виступила проти надання нового пакета військової допомоги Україні. Але потім наголосила, що Братислава має продовжувати надавати військову допомогу Україні, яка бореться із повномасштабним вторгненням росії. Так вона відреагувала на інформацію у ЗМІ, що країна заблокувала пакет допомоги Києву.

Новини

Другий день Глобального саміту миру: комюніке підписали 80 країн і чотири організації

Спільне комюніке Саміту миру підписали 80 країн та чотири міжнародні організації, такі дані показали...

F-16 від Данії найближчим часом надійдуть в Україну – Зеленський

Під час Глобального саміту миру Президент України Володимир Зеленський зустрівся з прем'єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен. Про...

Норвегія передає Україні близько $74 мільйони на ремонт енергетики

Норвегія виділила Україні фінансову допомогу на ремонт енергетики, яка була пошкоджена внаслідок російських атак. Про...

“Мазепа” в морі: як Туреччина будує корвети для України

Нещодавно, в море на заводські ходові випробування вийшов корвет F 211 «Гетьман Іван Мазепа» проєкту MILGEM...

Більше новин