На головнуАналітикаУкраїна повинна далі бити по російським нафтозаводам: в ЗМІ пояснили, чому це...

Україна повинна далі бити по російським нафтозаводам: в ЗМІ пояснили, чому це геніальна тактика

Крим окупований росією

Українські Збройні сили повинні продовжувати удари по нафтопереробних заводах російських терористів. Такі удари завдають великої шкоди терористам. При цьому можна ігнорувати будь-які вимоги зупинити удари, оскільки попри заяви США, атаки ніяк не вплинуть на світовий ринок нафти.

Про це пише видання Foreign Affairs.

Україна з жовтня 2023 року завдала понад 20 ударів по російським НПЗ, знищила 14% російських нафтопереробних потужностей, що викликало великі проблеми для росіян: достатньо сказати, що один із найбільших у світі виробників нафти зараз змушений імпортувати бензин. Проти українські атаки викликали критику з боку США: припинити атаки вимагали віцепрезидент Камала Гарріс, міністр оборони Ллойд Остін та низка інших посадовців. Проте Україна може ігнорувати ці вимоги.

“Критика з боку Вашингтона недоречна: атаки на нафтопереробні заводи не матимуть такого впливу на глобальні енергетичні ринки, якого побоюються офіційні особи США. Ці удари зменшують здатність Росії перетворювати свою нафту на придатні для використання продукти; вони не впливають на обсяг нафти, яку він може видобути або експортувати. Фактично, маючи менші внутрішні нафтопереробні потужності, Росія буде змушена експортувати більше своєї сирої нафти, а не менше, штовхаючи світові ціни вниз, а не вгору”, – пише видання.

Зазначається, що зростання світових цін на нафту неможливе, поки Україна нищить НПЗ, а не нафтові скважини чи видобувну інфраструктуру. А ось Росії ці удари завдають сильного болю: там почали швидко рости ціни на бензин та дизельне паливо.

“Ці удари досягають тих самих цілей, які поставили перед собою західні партнери України шляхом санкцій та обмеження цін на російську нафту, але які значною мірою не були досягнуті: погіршити фінансову та матеріально-технічну здатність Росії вести війну, одночасно обмеживши ширшу шкоду світовій економіці. Київ повинен перемагати там, де він може, а кампанія зі знищення російських нафтопереробних потужностей приносить користь Україні з обмеженим ризиком”, – резюмує видання.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що через атаки дронів на НПЗ у росії закінчився бензин.

Тим часом українські атаки із застосуванням дронів по російських нафтопереробних заводах спричиняють фінансові витрати для росії, впливаючи на внутрішній паливний ринок. Зокрема атаки могли вивести з ладу не менше 15% російських виробничих потужностей.

Новини

Дефіцит ліків: Росія не забезпечує ТОТ медикаментами

Росія або не в змозі, або її політика не спрямована на забезпечення гідних умов...

Тоталітарна система вбила мільйони: в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій

Сьогодні, 19 травня, у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних...

“Затишшя” на Харківщині закінчилося: окупанти пішли на штурми

Якщо зранку 19 травня на Харківському напрямку спостерігалося "затишшя", то до обіду російські війська...

Допомога Україні: Німеччина може виділити додаткові 3,8 млрд євро для Києва

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що відомство повідомило федеральному уряду про додаткову потребу...

Більше новин

На землі, в небесах й на морі: українські дрони тепер з ракетами

У ніч на 17 травня щонайменше 30 українських ударних безпілотників атакували портові споруди та нафтопереробні об’єкти Новоросійська. Атака виявилася...