На головнуНовиниСуспільствоНове призначення: хто очолив Оперативне командування "Захід"

Нове призначення: хто очолив Оперативне командування “Захід”

Крим окупований росією

Війська оперативного командування (ОК) “Захід” отримали нового командувача – бригадного генерала Володимира Шведюка. З 15 квітня генерал приступив до командування.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці ОК “Захід”.

“Відсьогодні, маю за честь очолити, без перебільшень, одне із найпотужніших військових з’єднань Збройних Сил України.  Дуже вдячний за довіру командуванню, яке поклало на мене цю відповідальну місію. Це велика честь і привілей, і я розумію, що воно несе за собою велику відповідальність перед вами, перед нашими військовими частинами і перед Україною”, – зазначив Шведюк.

Новий командувач вказав, що буде прагнути, щоб “наше командування стало зразком військової досконалості та тактичної майстерності”.

“Разом ми зміцнимо нашу обороноздатність і продемонструємо непохитну відданість захисту нашої країни. Нам немає іншого вибору, як перемогти. І ми це зробимо”, – додав Шведюк. 

Зазначимо, Володимир Шведюк у 2003 році служив у морській піхоті в Криму. Пізніше перейшов до берегової охорони.

Під час АТО, у 2014 році, переїхав разом із сім’єю до Чернівців.

У 2015 році, після рішення повернутись на службу, був назначений на посаду начальника штабу – першого заступника командира 59-ї окремої мотопіхотної бригади.

У 2016 році очолив посаду військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату ОК “Захід”.

З 2018 по 2019 роки очолював посаду командира 59-ї окремої мотопіхотної бригади.

До березня 2022 року перебував на посаді заступника командувача сил Тероборони ЗСУ. З березня 2022 року очолив штаб угруповання Об’єднаних сил. З січня 2024 року обіймав посаду начальника штабу – заступник командувача Сил ТрО ЗСУ.

Нагадаємо, 8 лютого Президент Володимир Зеленський офіційно підписав укази про звільнення з посади головкома ЗСУ генерала Валерія Залужного та призначення на цю посаду генерала Олександра Сирського.

Як вже писав “Флот 2017”, в квітні в Збройних Силах України пройшли чергові кадрові зміни: з посад звільнено командувача оперативного командування “Південь” генерал-майора Андрія Ковальчука та командувача оперативного командування “Захід” генерал-майора Сергія Літвінова.

Новини

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів РФ

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів російських...

РФ виробляє артснаряди втричі швидше, ніж союзники України – Sky News

Росія виробляє артилерійські снаряди приблизно втричі швидше, ніж західні союзники України, і коштують вони вчетверо дешевше. Про...

ЗСУ адаптували свої літаки під американські авіабомби GBU-39

Українські Повітряні Сили адаптували радянські бойові літаки під застосування американських авіабомби GBU-39. Про це повідомляє...

У Харкові через 16 годин після атаки загасили пожежу в “Епіцентрі”: триває ідентифікація тіл

У Харкові загасили пожежу у гіпермаркеті "Епіцентр", який обстріляли російські окупанти 25 травня. Пожежу...

Більше новин