На головнуНовиниОфіційно: Збройні сили залишили Авдіївку

Офіційно: Збройні сили залишили Авдіївку

Крим окупований росією

Збройні сили України у ніч з 16 на 17 лютого припинили оборону міста Авдіївка в Донецькій області та відступили з міста на заздалегідь облаштовані оборонні позиції.

Про це повідомив командувач ОСУВ “Таврія” Олександр Тарнавський та підтвердив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

Тарнавський зокрема зазначив, що іншого виходу у Збройних сил України не біло.

“Відповідно до отриманого розпорядження, вийшли з Авдіївки на заздалегідь підготовлені позиції. У ситуації, коли ворог наступає по трупах своїх же солдатів із перевагою снарядів десять до одного, під постійними бомбардуваннями — це єдине правильне рішення. Оточення не допущено, особовий склад виведено, наші воїни зайняли оборону на визначених рубежах”, – сказав він.

Новий головком ЗСУ Сирський відзначив, що завдяки виходу вдалося зберегти особовий склад та завадити спробам ворогів оточити українські сили.

“Виходячи з оперативної обстановки, яка склалася довкола Авдіївки, з метою уникнення оточення та збереження життя і здоров’я військовослужбовців, прийняв рішення про виведення наших підрозділів з міста й переходу до оборони на більш вигідних рубежах… Життя військовослужбовців – найвища цінність”, – написав Сирський.

Як вже писав “Флот 2017”,  Авдіївка, попри безперервні штурми з боку російських терористів, тримається. Ситуація навколо міста складна, але контрольована. Бойові дії йдуть у межах Авдіївки, атаки терористів відбиваються, підрозділи ЗСУ отримують підсилення та маневрують.

Також повідомлялося, що російські терористи, попри величезні втрати, продовжують значно переважати українські сили на Авдіївському напрямку. Перевага терористів у живій силі складає щонайменше семеро до одного українського солдата.

Раніше ми писали, що постачання Авдіївки ускладнено, але ЗСУ задіяли запасну логістичну артерію. Зазначимо, що москва застосовує заборонені засоби ураження, зокрема фосфорні бомби, в Авдіїці.

Новини

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів РФ

Країни Балтії та Польща введуть свої війська в Україну у разі серйозних успіхів російських...

РФ виробляє артснаряди втричі швидше, ніж союзники України – Sky News

Росія виробляє артилерійські снаряди приблизно втричі швидше, ніж західні союзники України, і коштують вони вчетверо дешевше. Про...

ЗСУ адаптували свої літаки під американські авіабомби GBU-39

Українські Повітряні Сили адаптували радянські бойові літаки під застосування американських авіабомби GBU-39. Про це повідомляє...

У Харкові через 16 годин після атаки загасили пожежу в “Епіцентрі”: триває ідентифікація тіл

У Харкові загасили пожежу у гіпермаркеті "Епіцентр", який обстріляли російські окупанти 25 травня. Пожежу...

Більше новин