На головнуНовиниЗа кордономПослідовник путіна: Лукашенко знову піде на президентські вибори

Послідовник путіна: Лукашенко знову піде на президентські вибори

Крим окупований росією

Самопроголошений президент білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не має наміру ділитися владою й збирається на чергові президентські вибори.

Про це повідомляє “Белта”.

“Піду, піду, піду. Передайте їм (білоруській опозиції, – “Флот 2017“), що я піду! І чим складнішою буде ситуація, чим більше вони будуть напружувати вас, мене і суспільство, тим швидше я піду на ці вибори. Не переживайте, ми зробимо так, як потрібно для білорусі”, – сказав він.

Лідер білоруського режиму підкреслив, що “тремтячими руками владу не тримають”, пригрозивши, що не буде нею ділитися.

“І ніхто нікому владу не віддасть і не подарує. Але це має бути засноване на довірі народу до цієї влади. Я вважаю, що в нас у переважній сьогодні більшості народ владі довіряє. Хоча і критикує. Це нормально”, – зазначив він.

Це вже буде сьома виборча кампанія для Лукашенко. Проте останні результати виборів влітку 2020 року, де нібито він був обраний народом, не визнаються у світі. Нагадаємо відповідно до конституції Білорусі, нове голосування має бути призначене найпізніше на 20 липня 2025 року.

Сьогодні, 25 лютого, у білорусі вперше після масових протестів 2020 року проводять “вибори” депутатів парламенту та місцевих рад. Виборчий процес відбувається без міжнародних спостерігачів.

Раніше “Флот 2017” писав, що авторитарний лідер білорусі Олександр Лукашенко підписав закон, який запроваджує нові гарантії для президента країни і посилює вимоги для кандидата на цю посаду.

Також повідомлялося, що Олександр Лукашенко публічно підтримує незаконне переміщення українських дітей до білорусі. Проте, на відміну від президента рф путіна, Міжнародний кримінальний суд в Гаазі досі не видав ордер на його арешт.

Новини

США таємно постачали Україні ATACMS останніми тижнями – Reuters

США протягом кількох останніх тижнів таємно від усіх постачали Україні тактичні ракети дальнього радіуса...

Офіційно: уряд заборонив надавати консульські послуги чоловікам призовного віку за кордоном

Кабінет міністрів України випустив офіційну постанову про повну заборону надання консульських послуг за кордоном...

Зеленський: Росія має план зриву червневого саміту миру у Швейцарії

Російський терористичний режим має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру, який відбудеться у...

Тільки американської допомоги недостатньо: Кулеба закликав партнерів давати більше зброї

Західним союзникам варто активізувати виробництво зброї для посилення допомоги Україні. Тільки американської допомоги буде...

Більше новин