На головнуНовиниЗа кордономПроіранські єменські хусити оголосили війну Ізраїлю: що відомо

Проіранські єменські хусити оголосили війну Ізраїлю: що відомо

Крим окупований росією

Терористичне угруповання хуситів у Ємені, яке підтримується Іраном, офіційно оголосило війну Ізраїлю. Хусити підтвердили запуск партії ракет та БПЛА по об’єктах в Ізраїлі та заявили, що таких ударів нібито буде більше.

«Ми, з почуття релігійної, моральної, гуманітарної та національної відповідальності, а також у відповідь на вимоги нашого єменського народу та вимоги вільних народів, а також щоб прийти на допомогу нашому пригнобленому народу в Газі… Наші збройні сили запустили велику партію балістичних та крилатих ракет, а також велику кількість безпілотників з різних об’єктів ізраїльського противника на окупованих територіях. Збройні сили Ємену підтверджують, що ця операція є третьою операцією для підтримки наших пригноблених братів у Палестині» – офіційно заявив єменський «генерал» хуситів Яхья ас-Сарі, який вважається офіційним представником «Збройних сил Ємену».

Варто зазначити, що проіранські хусити (Верховна політична Рада) контролюють тільки частину Ємену. Значна частина держави контролюється іншими політичними силами, вороже налаштованими до хуситів.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що ЦАХАЛ повністю готовий до наземної операції у Секторі Гази.

Нещодавно прем’єр Ізраїлю оголосив про третій етап війни — розширення сухопутної операції. Він заявив, що його країна продовжує системно знищувати військовий та політичний потенціал терористів ХАМАС.

Армія оборони Ізраїлю (АОІ) почала бої у підземних тунелях, які розташовані у Секторі Гази та належать палестинському терористичному угрупованню ХАМАС.

Новини

В ЗСУ підтвердили оточення росіян у Вовчанську: подробиці

Українські сили на одній з ділянок у Вовчанську Харківської області заблокували деякі сили російських терористів....

Що робити, якщо ТЦК відмовляється приймати електронний військовий квиток: в Міноборони розповіли

Представники ТЦК та СП не мають жодного права не приймати електронний військовий квиток у...

В Україні заборонили партію “Наш край”: чим вона відома

Восьмий апеляційний адміністративний суд (ААС) 19 червня, за результатами розгляду адміністративної справи № 857/6/24...

Демобілізація під час війни можлива: нардеп назвала умову

В Україні можливо провести демобілізацію під час війни, але це залежить від того, наскільки...

Більше новин