На головнуНовиниReuters: деякі країни Європи все ще пручаються 12-му пакету санкцій проти рф

Reuters: деякі країни Європи все ще пручаються 12-му пакету санкцій проти рф

Крим окупований росією

Запропонований пакет санкцій щодо росії, розроблений Комісією ЄС, викликає опір у деяких країн-учасниць. Основна проблема полягає в так званому “пункті про заборону росії” та його можливих наслідках для торгівлі.

Про це пише Reuters.

Пакет містить низку заходів, спрямованих на запобігання обходу вже існуючих санкцій. Проте, деякі країни ЄС висловили обурення статтею 12G, яка може спричинити складнощі для підприємств у всьому світі. Ця стаття передбачає заборону на реекспорт товарів до росії, що може зачепити навіть предмети особистого користування.

Члени ЄС вважають, що такі обмеження можуть призвести до хаосу та ускладнень для малих підприємців, які мають угоди в різних країнах. Також, було зазначено, що окремі предмети особистого використання стали об’єктом конфіскації на кордонах росії і ЄС.

Крім того, більшість країн-учасниць не підтримали заходи, що передбачають дозвіл на переказ коштів російським особам чи юридичним особам, що проживають в росії. Загалом, запропонований пакет санкцій викликає велике обговорення та суперечки серед країн ЄС.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що США визнали, що росія може обходити стелю цін на нафту. З цього приводу Мінфін США розпочав найбільше розслідування щодо експорту російської нафти в обхід санкцій.

Пентагон довгий час купував нафтопродукти, які були вироблені з російської нафти. З Туреччини ця нафта потрапляла на грецький нафтопереробний завод Oil Hellas на березі Егейського моря, а вже звідти йшла до Пентагона – при цьому санкції ігнорувалися.

Новини

Польща зробила заяву щодо відправлення своїх військ в Україну: що відомо

Польща не відправлятиме свої війська на війну в Україну. Натомість Варшава краще передасть ЗСУ техніку. Про це...

Горить і димить: партизани опублікували відео палаючого російського Су-34

Українські партизани знайшли місце падіння російського винищувача Су-34. Борт Силами оборони України було збито...

Данілов пояснив, чому 2024-й стане “ключовим” для Путіна

Нинішній рік стане "ключовим" не лише для України, а й особисто для російського диктатора...

У РФ стався вибух на електропідстанції, що живить оборонні заводи окупантів

У російському Єкатеринбурзі пролунав вибух на електропідстанції, яка забезпечує енергією три оборонні заводи окупантів....

Більше новин