На головнуНовиниПолітикаРосія маніпулює пропозиціями переговорів для підриву підтримки України - ISW

Росія маніпулює пропозиціями переговорів для підриву підтримки України – ISW

Крим окупований росією

Російська влада маніпулює запропонованими Китаєм та Туреччиною переговорними майданчиками для підриву подальшої міжнародної підтримки України.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Зазначається, що Китай і Туреччина продовжують створювати власні переговорні платформи нібито для врегулювання ситуації в Україні, якими Кремль користується для просування власних інформаційних операцій, спрямованих на те, щоб перешкоджати подальшій міжнародній підтримці України.

Очікується, що після зустрічей у Росії спеціальний представник Китаю з питань Євразії Лі Хуей, який у Москві заявив, що “неможливо” обговорювати врегулювання в Україні без участі Росії й без “врахування її інтересів у сфері безпеки”, згодом відвідає Україну та деякі країни ЄС. 

Водночас турецький міністр закордонних справ Хакан Фідан під час Анталійського дипломатичного форуму 3 березня висловив сподівання Туреччини, що переговори про припинення вогню в Україні “розпочнуться найближчим часом”, і що він вважає, що “обидві сторони досягли межі” того, чого вони можуть досягти військовими засобами.

У звіті Інституту підкреслюють, що російські офіційні особи продовжують безпідставно звинувачувати Україну і Захід у відсутності мирних переговорів між Росією та Україною, попри численні публічні російські заяви, які свідчать про те, що Росія не зацікавлена в добросовісних мирних переговорах з Україною.

Аналітики ISW продовжують вважати, що будь-які заяви про те, що Росія зацікавлена в мирних переговорах, є, швидше за все, спробою імітувати зацікавленість, щоб викликати упереджувальні поступки Заходу щодо українського суверенітету і територіальної цілісності та покласти відповідальність про переговори на Україну і Захід.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Ердоган вчергове заговорив про “переговори” між Україною та рф.

Також ми писали, що Сполучені Штати не проводили з Україною консультацій стосовно можливого початку “мирних переговорів” з російськими загарбниками.

Новини

США таємно постачали Україні ATACMS останніми тижнями – Reuters

США протягом кількох останніх тижнів таємно від усіх постачали Україні тактичні ракети дальнього радіуса...

Офіційно: уряд заборонив надавати консульські послуги чоловікам призовного віку за кордоном

Кабінет міністрів України випустив офіційну постанову про повну заборону надання консульських послуг за кордоном...

Зеленський: Росія має план зриву червневого саміту миру у Швейцарії

Російський терористичний режим має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру, який відбудеться у...

Тільки американської допомоги недостатньо: Кулеба закликав партнерів давати більше зброї

Західним союзникам варто активізувати виробництво зброї для посилення допомоги Україні. Тільки американської допомоги буде...

Більше новин