На головнуНовиниЕкономікаТерпець урвався: США погрожують тюрмою та санкціями перевізникам російської нафти

Терпець урвався: США погрожують тюрмою та санкціями перевізникам російської нафти

Крим окупований росією

Міністерство фінансів США розіслало листи 30 світовим компаніям, які контролюють до сотні великих нафтових танкерів. У листі міститься попередження про тюремне ув’язнення для порушників встановленої санкціями нафтової стелі для російської нафти.

Про це пише американське видання Bloomberg з посиланням на копії листів, що опинилися в розпорядженні видання.

“Згідно з копією одного з листів, Мінфін США просив надати велику інформацію і документацію про постачання і причетні до них організації. Мінфін погрожував тюремним ув’язненням, якщо одержувачі не виконають вимоги в повному обсязі”, – сказано у матеріалі.

Окрім того, видання поспілкувалося з менеджерами двох великих страхових компаній, які визнали, що тон розмов з боку американської влади змінився в останні тижні. Якщо раніше в США вмовляли, то тепер погрожують та ставлять перед фактом.

На додачу до всього, щоб продемонструвати серйозність намірів, Вашингтон підкріпив листи санкціями проти низки конкретних суден та їхніх власників. Поки що це фактично “попереджувальний вистріл” – компанії на ринку маловідомі, а більшість з танкерів належить російській танкерній компанії “Совкомфлот”.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що США визнали, що росія може обходити стелю цін на нафту. З цього приводу Мінфін США розпочав найбільше розслідування щодо експорту російської нафти в обхід санкцій.

Пентагон довгий час купував нафтопродукти, які були вироблені з російської нафти. З Туреччини ця нафта потрапляла на грецький нафтопереробний завод Oil Hellas на березі Егейського моря, а вже звідти йшла до Пентагона – при цьому санкції ігнорувалися.

Новини

Польща зробила заяву щодо відправлення своїх військ в Україну: що відомо

Польща не відправлятиме свої війська на війну в Україну. Натомість Варшава краще передасть ЗСУ техніку. Про це...

Горить і димить: партизани опублікували відео палаючого російського Су-34

Українські партизани знайшли місце падіння російського винищувача Су-34. Борт Силами оборони України було збито...

Данілов пояснив, чому 2024-й стане “ключовим” для Путіна

Нинішній рік стане "ключовим" не лише для України, а й особисто для російського диктатора...

У РФ стався вибух на електропідстанції, що живить оборонні заводи окупантів

У російському Єкатеринбурзі пролунав вибух на електропідстанції, яка забезпечує енергією три оборонні заводи окупантів....

Більше новин