На головнуНовиниЗасідання Ставки ВГК: Зеленський повідомив про рішення

Засідання Ставки ВГК: Зеленський повідомив про рішення

Крим окупований росією

Під час засідання Ставки верховного головнокомандувача 1 грудня головними темами стали сценарій бойових дій на 2024 рік та зміни у процесі мобілізації.

Про це розповів президент Володимир Зеленський у традиційному вечірньому зведенні.

“Щойно провів засідання Ставки. Командувачі з фронту та головком доповіли щодо ситуації на передовій – усі основні напрямки. Схід – Купʼянськ, Лиман, Мар’їнка, Авдіївка. Запоріжжя. Південь і, зокрема, наші дії в Херсонській області”, – сказав Зеленський.

За його словами, попереду буде важкий тиждень – за результатами доповідей щодо постачання боєприпасів та зброї готуються оновлені запити для партнерів.

Також під час ставки виступив голова СЗР із доповіддю про можливі сценарії росіян на 2024 рік та можливі варіанти міжнародної ситуації.

“Аналізуємо всі можливі сценарії, і має бути наш, український сценарій на 24-й рік. Конкретні операції із цілком конкретним обґрунтуванням, які дадуть Україні теж цілком конкретні результати. Саме під таку конкретику має бути розраховано все, що необхідно нашій державі, нашим бригадам”, – зазначив президент.

Окремим питанням під час Ставки ВГК обговорили мобілізацію.

“Всі в Україні розуміють, що в цій сфері потрібні зміни. І це питання не просто про кількість тих, хто може бути мобілізований. Це питання про терміни – і для кожного, хто зараз у війську, для демобілізації, і для тих, хто прийде у військо. І це питання про умови. Це комплексні речі, які мають опрацьовувати військове керівництво та Міністерство оборони і які мають бути представлені Ставці для затвердження. Сьогодні були деякі пропозиції – я чекаю на комплексні рішення”, – резюмував Зеленський.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Україна повинна укріпити власні позиції на фронті. Мін та бетону для цього в країні вистачить, потрібно більше швидкості та ефективності у зведенні потужних оборонних ліній.

Україна зараз повинна зміцнювати фортифікацію на усіх напрямках, де є загроза російського наступу. В першу чергу це стосується Донеччини, Луганщини та Харківщини.

Новини

Польща зробила заяву щодо відправлення своїх військ в Україну: що відомо

Польща не відправлятиме свої війська на війну в Україну. Натомість Варшава краще передасть ЗСУ техніку. Про це...

Горить і димить: партизани опублікували відео палаючого російського Су-34

Українські партизани знайшли місце падіння російського винищувача Су-34. Борт Силами оборони України було збито...

Данілов пояснив, чому 2024-й стане “ключовим” для Путіна

Нинішній рік стане "ключовим" не лише для України, а й особисто для російського диктатора...

У РФ стався вибух на електропідстанції, що живить оборонні заводи окупантів

У російському Єкатеринбурзі пролунав вибух на електропідстанції, яка забезпечує енергією три оборонні заводи окупантів....

Більше новин