На головнуНовиниЗа кордономРобить гроші на крові: фонд доньки путіна став акціонером найбільшого виробника дронів...

Робить гроші на крові: фонд доньки путіна став акціонером найбільшого виробника дронів в росії

Крим окупований росією

Фонд “Національний інтелектуальний розвиток”, яким керує донька російського диктатора володимира путіна Катерина Тихонова, став одним зі співвласників найбільшого виробника безпілотників у росії.

Про це пише російське опозиційне видання “Верстка”.

Згідно з повідомленням, фонд “Національний інтелектуальний розвиток”, очолюваний Катериною Тихоновою, придбав 10% акцій компанії “Геоскан”. Цю частку було придбано в Олексія Семенова, засновника “Геоскану”, який володіє 87,5% підприємства. Решта 2,5% належить генеральному директорові компанії Олексію Юрецькому.

Компанія “Геоскан” є лідером серед виробників цивільних безпілотних літальних апаратів у росії, а також розробником програмного забезпечення для фотограмметричної обробки даних.

У липні 2023 року Україна ввела санкції проти “Геоскану” через використання продукції компанії у виробництві товарів і послуг для військових цілей. Це сталося через три місяці після оголошення главою уряду Башкирії про створення безпілотників на базі “Геоскан-Уфа” для використання у конфлікті з Україною.

Катерина Тихонова – молодша донька володимира путіна. Вона є керівником Фонду “Національний інтелектуальний розвиток” (НІР), що виконує проєкти під брендом “Іннопрактика” спільно з МДУ ім. М. В. Ломоносова, а також розробляє інвестиційні проєкти в створенні науково-технологічної долини в Москві на Воробйових горах.

Починаючи з квітня 2022 року, Катерина Тихонова перебуває під санкціями країн Європейського Союзу, Великої Британії, Японії, Австралії, Канади, США та інших держав.

Нагадаємо, “Флот 2017″ писав, що до кінця 2023 року Україна вийде на темпи виробництва у десятки тисяч безпілотників усіх типів на місяць.

Також повідомлялося, що в Україні рекордно прискорилися темпи передання дронів від постачальників до підрозділів ЗСУ. Завдяки максимальному зменшенню бюрократії це тепер робиться за кілька днів.

6 листопада генеральний директор “Укроборонпрому” Герман Сметанін підтвердив, що новий український дрон-камікадзе, який є аналогом “шахеда”, пішов у серійне виробництво. Сили оборони вже мають змогу замовляти ці безпілотники для своїх операцій.

Новини

Створив та очолив “військову розвідку” у “ДНР”: фігурант у справі МН17 отримав строк заочно

Суд визнав винним за участь в терористичній організації та веденні агресивної війни проти України...

“Дірявий” захист: українські удари зменшили можливості ППО окупантів в Криму

Російська протиповітряна оборона через успішні удари Сил оборони втрачає здатність ефективно прикривати свої об'єкти...

Оновлення військових даних: як це зробити у ЦНАПі

У центрах надання адміністративних послуг також можливо військовозобов'язаним оновити облікові дані. Алгоритм дій нескладний,...

Обстановка на Харківщині: Сили оборони намагаються відтіснити окупантів

У Харківській області українські бійці намагаються відтіснити росіян у напрямку населеного пункту Глибоке. Противник...

Більше новин