На головнуНовиниЗа кордономБлокування залізниці та паплюження українського зерна: польські фермери не змогли стримати "емоції"

Блокування залізниці та паплюження українського зерна: польські фермери не змогли стримати “емоції”

Крим окупований росією

Сьогодні, 20 лютого, на фоні блокування вантажівок на кордоні з Україною поляки перекрили залізницю біля КПП “Медика-Шегині”. Протестувальники перейшли від мирної акції до злочинних дій – висипали з вагонів українське зерно.

Про це повідомляє “Суспільне. Львів”.

За словами співорганізатор протесту польських фермерів Романа Кондрува, “люди в розпачі і не можуть стриматись”.

“Це реакція на наплив збіжжя з України. Це дуже погано. Люди в розпачі і не можуть стриматись. Ніхто цього не контролює: ні польська влада, ні українська”, – сказав Роман Кондрув.

Він підкреслив, що протестувальники висипають збіжжя “через емоції”.

“Не маємо впливу на людей, вони не можуть витримати і висипають. Ми є банкрутами, бо все звозять з України неконтрольовано”, – додає співорганізатор протесту.

Пізніше на місце приїхала поліція, а польські фермери відкрили рух на залізниці.

Нагадаємо, на початку лютого польські фермери оголосили про намір розпочати загальнонаціональний страйк із блокадою доріг та прикордонних пунктів пропуску. Страйк розпочався 9 лютого. В заяві профспілці фермерів “Солідарність” було вказано, що позиція Брюсселя “неприйнятна для всієї нашої аграрної спільноти”, а “пасивність польської влади та декларації про співпрацю з Європейською комісією та заяви про дотримання всіх рішень Європейської комісії щодо імпорту сільськогосподарської продукції та харчових продуктів з України” нібито не залишають їм іншого вибору, “окрім як оголосити загальний страйк”

В межах страйку польські фермери заблокували пункт пропуску “Дорогуйськ – Ягодин” на кордоні з Україною з 9 лютого. Також страйк поширився на “Медика – Шегині” та “Зосин-Устилуг”. 12 лютого у Польщі заблокували ще два пункти пропуску на кордоні з Україною. А фермери-протестувальники, які страйкують біля пункту пропуску “Дорогуськ” на кордоні з Україною, заблокували три українських вантажівки та розсипали на дорогу зерно з них.

На ранок 13 лютого польські фермери заблокували п’ять пунктів пропуску на кордоні з Україною. У чергах стоїть понад тисяча вантажівок. 13 лютого польські фермери під керівництвом проросійської агентури у Польщі вчергове почали блокування прикордонного КПП “Корчова-Краківець”.

Крім того, з 20 лютого польські фермери хочуть заблокувати усі прикордонні переходи між Польщею та Україною, а також – під’їзні шляхи до залізничних перевалкових станцій та морських портів.

Як вже писав “Флот 2017“, 15 лютого українські перевізники почали власну акцію з блокування польського кордону біля міжнародного пункту пропуску “Ягодин — Дорогуськ”. Вона проводиться у відповідь на блокування польськими фермерами українських пропускних пунктів.

Також повідомлялося, що на ранок 16 лютого польські фермери блокували п’ять пунктів пропуску на кордоні з Україною. З польської сторони в чергах стоять 1400 вантажівок, найбільше – навпроти пунктів пропуску “Ягодин” та “Рава-Руська”. Причому, гуманітарні вантажі також застрягли.

Польські фермери-саботажники під керівництвом російської агентури та при повній бездіяльності влади Польщі продовжують блокування кордону. Станом на 17 лютого на шести напрямках у черзі перебуває близько 3,3 тисячі вантажівок. Причому, поляки не пропускають в Україну вантажі для військових.

Українська влада вже розглядає варіанти заборони імпорту агропродукції з Польщі у відповідь на блокаду кордонів.

Новини

Дефіцит ліків: Росія не забезпечує ТОТ медикаментами

Росія або не в змозі, або її політика не спрямована на забезпечення гідних умов...

Тоталітарна система вбила мільйони: в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій

Сьогодні, 19 травня, у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних...

“Затишшя” на Харківщині закінчилося: окупанти пішли на штурми

Якщо зранку 19 травня на Харківському напрямку спостерігалося "затишшя", то до обіду російські війська...

Допомога Україні: Німеччина може виділити додаткові 3,8 млрд євро для Києва

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що відомство повідомило федеральному уряду про додаткову потребу...

Більше новин