На головнуНовиниЕкономікаТанкери з Греції майже перестали перевозити російську нафту – ЗМІ

Танкери з Греції майже перестали перевозити російську нафту – ЗМІ

Крим окупований росією

Власники нафтових танкерів з Греції з огляду на те, що США впровадило санкції проти тих, хто порушує нафтову стелю, вирішили скоротити обсяги російської сирої нафти, яку вони транспортують.

Про це повідомляє інформагентство Bloomberg.

Агентство зазначає, що у листопаді кількість танкерів з Греції, які прямують за вантажем до рф, скоротилася на 25% у порівнянні з жовтнем 2023 року, та на 60% у порівнянні із червнем. Для росії це неприємний удар, оскільки вона сильно залежить від допомоги іноземних операторів суден, які повинні доставити нафту на світовий ринок.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що США визнали, що росія може обходити стелю цін на нафту. З цього приводу Мінфін США розпочав найбільше розслідування щодо експорту російської нафти в обхід санкцій.

Пентагон довгий час купував нафтопродукти, які були вироблені з російської нафти. З Туреччини ця нафта потрапляла на грецький нафтопереробний завод Oil Hellas на березі Егейського моря, а вже звідти йшла до Пентагона – при цьому санкції ігнорувалися.

Міністерство фінансів США розіслало листи 30 світовим компаніям, які контролюють до сотні великих нафтових танкерів. У листі міститься попередження про тюремне ув’язнення для порушників встановленої санкціями нафтової стелі для російської нафти.

Новини

Нейтралізують першим: у Литві назвали долю Калінінграду у разі війни росії проти НАТО

Північноатлантичний Альянс дуже швидко "нейтралізує" Калінінград – російський анклав, у тому випадку, якщо російський...

СБУ завершила розслідування у справі про знищення “Мрії”

Служба безпеки України завершила розслідування у справі щодо втрати літака Ан-225 "Мрія" на початку...

Зустріч Байдена з лідерами Конгресу: відомі перші подробиці

Президент США Джозеф Байден зустрівся з лідерами Конгресу та обговорив питання термінового надання Україні...

Туск все ж не виключає заборону українського імпорту: деталі

Польща може піти проти правил Європейського Союзу та в односторонньому порядку заборонити імпорт нових...

Більше новин