На головнуНовиниЕкономікаВ ЄС попередньо погодили безмитну торгівлю з Україною ще на рік

В ЄС попередньо погодили безмитну торгівлю з Україною ще на рік

Крим окупований росією

Європейський Союз погодив режим безмитної торгівлі з Україною ще на один рік. Посли ЄС схвалили пропозиції Європейської комісії щодо продовження пільгової торгівлі для України без змін.

Про це повідомляється на сайті Ради Європейського Союзу.

“Пропозиція щодо автономних торговельних заходів для України спрямована на продовження призупинення імпортних мит і квот ще на один рік (з 6 червня 2024 року до 5 червня 2025 року), одночасно посилюючи захист чутливої сільськогосподарської продукції шляхом посилення захисних заходів, які вже включені до поточного регламенту (ЄС) 2023/1077, включаючи новий автоматичний захист для певних чутливих продуктів”, – сказано у повідомленні.

Тепер пропозиція має бути погоджена Європарламентом, після цього ухвалена Радою ЄС, підписана представниками обох структур та опублікована в Офіційному віснику ЄС.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” писав, що Велика Британія заявила, що продовжить безмитну торгівлю з Україною майже на всі товари до 2029 року, надаючи подальші сприятливі торговельні умови після вторгнення рф.

Новини

Німеччина надішле Україні ще одну систему Patriot

Німеччина оголосила про постачання Україні третьої вогневої установки системи протиповітряної оборони Patriot, повідомляє NTV....

Удар на 650 кілометрів: дрони підірвали військовий радіоцентр РФ

Україна безпілотниками атакувала військову частину росіян у місті Ковилкіно в Мордовії. Про це в Telegram повідомив представник Української добровольчої...

У Польщі створять Раду з питань співпраці з Україною: чим вона займатиметься

Прем’єр Польщі Дональд Туск підписав розпорядження про створення Ради з питань співпраці з Україною....

Шольц не побачив кінця війни в Україні: нам ще довго доведеться постачати зброю

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що війна в Україні "не буде короткою", і Заходу...

Більше новин